| Kidaaaaaaa a întrebat:

Hei. Am o intrebare. Eu cu iubitul nu ne mai intelegem de 2 zile, ne certam si ne injuram
Sunt fete care incearca sa ne desparta iar fosta lui, il mai place si vrea sa ne desparta dar iubitul meu petrece mult timp cu ea si alte fete iar noi nu mai avem timp de stat impreuna. Azi la sport cand mi-a curs sange din mana nici nu i-a pasat? Ce sa fac?
Funda

6 răspunsuri:
| stark47 a răspuns:

Nu consider ca e corect sa constrangi pe cineva in a fi langa tine. daca dansul nu mai este interesat de tine atunci singura alternativa e sa pui oficial capat relatiei din moment ce nu mai aveti sentimente care va leaga.ca altcineva incearca sa va desparta. fleacuri,daca reusesc sa spunem, inseamna ca el nu te-a pretuit, iar daca ele nu reusesc, inseamna ca tine la tine destul de mult asa ca ele pot arunca in joc orice ca in final tot al tau va ramane.e greu sa ramai corect cand "inamicul" foloseste mijloace mai putin onorabile, insa nici tu nu o vei considera "vicctorie" daca te vei folosi de aceleasi mijloace. sper ca nu te-am bagat pre tare in ceata.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

''Azi la sport cand mi-a curs sange din mana nici nu i-a pasat''
E clar.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Mai ia un somnifer! Daca te trezesti risti sa cazi si sa nu te mai ridici.
Mai devreme spuneai cum era el sa se sarute cu prietena ta. Iti dai seama cand nu esti tu in preajma?

| Camii06 a răspuns:

Hello.Cred ca ar trebui sa vorbesti cu el si sa-i spui tot ceea ce simti. E mai bine asa. Gandeste-te ca tu nu ai fi fost daca el ar mai fi iubit-o pe fosta. Si plus ca daca au iesit afara, asta nu inseamna ca el se da la ea. thinking Poate e doar o prietenie.

| bogdan62003 a răspuns:

Vorbeste cu el. spune-i ce simti. daca tot te ignora despartete de el.

| marinnasircu a răspuns:

Fii citeva zile indiferenta cu el,, daca nu-i pass.e clar ca nu-i pentru tine