| anonim_4396 a întrebat:

Hei am o intrebare. Se poate incepe viata sexuala la 14 ani?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este cea mai potrivita varsta pentru inceperea activitatii sexuale deoarece inca nu esti pe deplin pregatita/dezvoltata nici fizic nici psihic sau mental. Sunt situatii si anume, in cazul in care din punct de vedere fizic iti permiti sa suporti penetrarea dar ramane intrebarea care se pune si se refera la faptul daca esti pregatita si psihic pentru a nu avea ulterioare depresii uneori greu de suportat. Multa sanatate.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.Nu esti dezvoltat fizic dar mai ales psihic.Nu intelege viata sexuala ca pe o joaca cu masinutele pe covor.Ce generatie de cacao!

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu sigurata ca NU. Organul tau genital nu ar face fata, in plus nu cred sa ai cunostintele necesare! Si nici experinta!

| mentholinks a răspuns:

Manastirile nu te atrag?

| Dariusuu a răspuns:

Se poate începe dar ți-ai terminat copilăria.

Cum să începi la 14 ani când o poți începe la 17 jumate și nu ai niciun risc?

Chiar nu mai gândiți fetelor?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Dariusuu):

Dar la 17 ani si 3 luni mai exista vreun risc? sau acesta dispare FIX la 17 ani jumate? thinking

| Dariusuu a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Probabil că nu mai există. Dar mai indicat este să-ți începi viața sexuală la 17 jumate decât la 14 anișori. Tu ce spui?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si la 6 luni se poate incepe...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfoai ce va distrugeti voi asa. foarte aiurea. Macar mai asteapta un an.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Poti si de la 7 daca te tine.

| SuckTheGod a răspuns:

Normal ca se poate.

| Mihaelagirl a răspuns:

NU

| xadsada a răspuns:

Se poate si mai devreme.