| meryy11 a întrebat:

Hei! Am o intrebRe vb cu un băiat pe fb câte ore si a fost coleg cu mine pana anul trecut acum numai e fiindcă m-am mutat dar vb cu el pe fb continu imi spune Draga mea, te Pup, cand vb i-l întreb daca nu are treaba sau noaptea pe la 11sau 12 nu e obosit si el m-a întreaba si imi zice ca merita si chiar daca e obosit si ca nu o sa m-a uite si e o plăcere sa vb cu mn ..eu ce sa ii zic? M-a place? Ce părere aveți?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Cu o asemenea gramatica, sigur te place.

Răspuns utilizator avertizat
| meryy11 explică:

Oamenilor eu nu stau sa corectez iPhone-ul poate știți dar la iPhone daca aveți eu scriu ceva si imi corecteaza după rotitele lui sau poate nu aveți bani sa va luați iPhone

| meryy11 explică:

Si in plus daca nu vreți nu Răspundeți