| isabelle13 a întrebat:

Hei..am o nelămurire..am încercat să îmi încep viața sexuală cu prietenul meu, dar mă durea foarte tare și nu a intrat decât 3-4 cm și nu mi-a curs sânge, dar a doua zi eram toată pătată de sânge, era ciclu sau mi s-a rupt himenul? Sângerarea a durat 3-4 zile. Deci, mai sunt virgină?

Răspuns Câştigător
| L1feDRAIN a răspuns:

Posibil ca da. daca doar 3-4 cm si nu poate fi o simpla coincidenta in acele 3-4 zile..cred ca era menstruatia..mai esti virgina.(mai multe detalii nu pot spune)

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina, ai avut contact sexual. Si sangerarea a fost probabil provocata de ruperea himenului. Nu uita de prima consultatie ginecologica, obligatorie in prima luna de la inceperea vietii sexuale

| darrio2007 a răspuns:

Ti-a venit CM.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate spune cu certitudine ca tentativa de dezvirginare sa petrecut chiar in preziua inceperii menstruatiei.Aceasta afirmatia se bazeaza pe faptul ca o sangerare atat de lunga ca durata si atat de multa cantitativ nu poate rezultata in urma deteriorari/ruperi himenului din timpul dezvirginari.

| neutrino a răspuns:

Acei 3-4 cm au fost suficienti pentru a te face femeie.

| Emilian65 a răspuns:

Daca penisul lui a intrat 3-4 cm in pasarica ta, nu mai esti virgina.

| isabelle13 explică:

Mulțumesc frumos, chiar m-ai ajutat! ^_^