| JuuJuuzou1994 a întrebat:

Hei. Am penisul de 15 cm cand e in erectie maxima.
Am auzit ca prezervativele sunt mai multe marimi, cum sa cer pentru al meu?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul pentru a nu cadea a nu aluneca sau pentru a nu strange prea tare penisul trebuie sa fie ales in asa fel incat sa se potriveasca "perfect" pe grosimea penisului deci se alege in functie de largime sa. Indiferent de marca sau producator prezervativele vor fi mai lungi decat este penisul tau si nici unul nu va fi derulat complet fiindca sunt fabricate in urmatoarele 3 lungimi standard : 178mm, 195mm si 205mm si o dimensiune EXTRA cu lungimea de 252mm pentru penisuri gigantice. Pentru a intelege citeste urmatoarele raspunsuri : http://www.tpu.ro/......-de-14-cm/ si http://www.tpu.ro/......rvativ-sa/ Sper sa iti fie de ajutor. Sanatate!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de lungime dar si de grosime.Ar trebuii sa scrie pe pachet.

| Emilian65 a răspuns:

Spune la farmacie ca vrei prezervative de marime medie.