| anonim_4396 a întrebat:

HEI.Am si eu o intrebare. In ultima zi de menstruatie m-am "jucat"cu prietenul meu (petting) i-ar el a ejaculat pe burta mea. exista vreo posibilitate ca spermatozoizii sa fi ajuns in mine si sa fi ramas insarcinata? Calculandu-mi perioada fertila am constatat ca nu eram in acea perioada dar eu nu am ciclul regulat... Va rog astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| Sync550s a răspuns:

Nu mai fiti atit de rai,fata e speriata si va cere raspunsuri sa se linisteasca...
Draga mea fii linistita nu poti ramine insarcinata in cazul in care a ejaculat pe burta, ai grija de tine, pup!

7 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Ai burta perforata?

| YoYoLicious a răspuns:

Da...prin buricsad

| Delia_7017 a răspuns:

Daca nu a ajuns sperma mai jos e imposibil si chiar daca ajungea era aproape imposibil...stai linistita.

| corina8508 a răspuns:

Lol. tu stii distanta dintre burta si zona genitala? aloooo. sunt destui centimetri distanta. e cam absurb ceea ce zici.cum sa ajunga de pe burta pana jos?!

| Katline a răspuns:

Multumesc pentru cei care mi-au raspuns happy
Si nu nu am burta perforata si nici alte chestii. Pur si simplu imi era teama ca nu cumva sa se fi scurs pana acolo. Multumesc oricumwinking

| maukiemau a răspuns:

Daca erai dezbracata da

| andra_4737 a răspuns:

Nu...nu are cum decat prin contact.stii tu!