| BogdiiR a întrebat:

Hei.Ar fi ciudat sa îi scriu după 1 an și 6 luni unei foste iubite?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu, ar fi frumos.
Și eu mai țin legătura cu unul dintre foștii mei prieteni, chiar dacă au trecut 3 ani de atunci și n-a fost o despărțire prea frumoasă, mă bucur atunci când îmi scrie, chiar dacă sunt doar formalități.
Depinde și în ce relații ai rămas cu tipa respectivă.
Baftă oricum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde ce ii scrii

| Doub a răspuns:

Cam da, dar o poţi întreba ce mai face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e FOSTA iubire nu are rost, nu ca ar fi gresit sa o intrebi cum ii mai merge, dar daca e ACTUALA iubire, scrie-i fara ezitare.Tu stii mai bine ce simti si de ce vrei sa o cauti,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce circumstante, daca i-ai scrie prieteneste, nu! Dar eu zic ca n-are rost, daca tot n-ati mai vorbit atata timp!

| Kennedy97 a răspuns:

Teoretic,tu îi arăți că îți pasă de ea, și nu știu dacă îți mai pasă sau nu. Dar eu să fiu în locul tău, nu i-aș scrie. Nu că e ciudat, doar că ai face-o să se simtă superioară.
Părerea mea.

| AlissBrie a răspuns:

Hmmm...daca nu ai de gand dupa atata timp sa o inviti in oras, e ok laughing

| Mihaelagirl a răspuns:

Depinde de fata, de felul ei de a fi si de cum v-ati despartit. Pentru unele ar fi un gest ok, pentru altele ar zice ce vrea si prostul acesta

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Parerea mea este ca nu, cand nu mai vorbesti cu o persoana care ti-a fost ce-a mai iubita persoana dai dovada de imaturitate, este normal sa ramaneti prieteni, trebuie sa te gandesti ca a fost cel putin un moment in care te gandeai ca nu o sa va despartiti niciodata...

| SooShttt a răspuns:

Da