| anonim_4396 a întrebat:

Hei, baieti! am si eu o intrebare la care as vrea sa-mi raspundeti sincer. Cum mi-as puta excita cat mai mult partenerul?[fara sex oral, anal] Ceva cu mainile inainte de sexul propriu-zis ce as putea face? iar in timpul actului sexual ce "jocuri" interesante se pot practica (mentionez ca nu vreau sex salbatic, ok?)? nu prea am experienta, am avut doar un singur contact sexual pana acum. dau fundiiita

Răspuns Câştigător
| GuessWho a răspuns:

Pai poti incepe cu preludiu.
O muzica romantica, te apropii de el, il dezbraci usor, il mangai prin apropierea zonelor intime, musca-l de ureche, saruta-l p gat, condu-i mainile spre locurile unde te exciti si tu ca sa aveti aceeasi senzatie, joaca. te cu mana in parul lui, poti sa stai pe piciorul lui, cat mai aproape de penislaughing. o sa i se scoale automat.
dupa il poti intinde usor pe pat si te pui deasupra lui si incepi sa gemi usor.astea sunt foarte excitante daca stii sa faci. daca nu, nu te apuca sa tipi pe acolo ca o gaitabig grin
Bafta!

11 răspunsuri:
| Ayna a răspuns:

Mai intii invata-te elementarul si mai apoi o sa treci si la alte jocuri si chestii dintre acestea.

| REDSQ a răspuns:

Incearca sa te concentrezi pe zonele mai putin vazute ca fiind erotice de lume. De exemplu umerii, gatul, barbia, ceafa (pentru mine e super excitant) dupa ureche, etc. Gadila pe spate si pupa pe piept. apoi sanii si tot asa. Ordinea o creezi tu, si de fiecare data alternezi, surprinzandu-ti partenerul! SUCCES!

| cartridge a răspuns:

Imaginează-ţi că suntem împreună, că stai întinsă lângă mine, goală şi că în jurul tău nu se vede nimic. Tot ce simţi este parfumul de liliac al aşternuturilor mătăsoase şi aerul răcoros de toamnă care pătrunde prin geamul deschis şi care-ţi mângâie pielea catifelată. Nu deschide ochii şi nu încerca să mă cauţi cu privirea pentru că nu o să mă găseşti…nu mai sunt! Eliberează-te de orice gând şi dăruieşte-te cu totul! Acum eşti a mea, numai a mea. Mă apropii de tine şi iţi şoptesc ceva la ureche. Nu desluşeşti nimic, dar căldura respiraţiei mele te face să înţelegi o mulţime de lucruri. Cobor uşor sărutându-ţi încet gâtul, iar mai apoi sânii voluptuoşi. Cobor mai jos şi te sărut continuu, flămând, lacom ajungând la buric, în care îmi strecor încet limba caldă şi umedă. Îmi treci mana prin păr şi încerci să mă împingi mai jos. Te simt că-ţi pierzi răbdarea, privirea ta mă roagă aproape cu disperare să merg mai departe. În aer pluteşte mirosul tău, ameţitor, excitant care combinat cu parfumul de liliac mă face pentru o clipă să-mi urmez instinctul, pe care totuşi mi-l stăpânesc cu greu. Îmi mişc limba tot mai repede şi te fac să tremuri, iar respiraţia îţi devine tot mai greoaie şi mai rapidă. Îţi cuprinzi sânii cu putere şi începi să strângi de ei cât poţi de tare... seara e de-abia la inceput.

| ZippyCata a răspuns:

Sa te dezbraci si sa ii iei mainile si il faci sa te pipaie ^_^

| ioana_8259 a răspuns:

Imbraca-te in ceva sexy si sopteste-i la ureche tot ce vr sa faci cu el si crede-ma merge de fiecare data ...am o rel de 3 ani si crede-ma ca am facut si eu l-am innebunit...bafta:*:*

| DoarOana a răspuns:

Imi place foarte mult varianta lui cartridge chiar daca el vorbea din perspectiva barbatului care o excita pe femeie si nu invers dar totusi cred ca a facut un efort ca sa redea acele sentimente. E profund.

| LoOran_1745 a răspuns:

Sexul "salbatic" ii inebuneste pe barbatiwinking
Imbraca-te in ceva sexi si urca-te pe el, saruta-i tot corpul pana incepe sa tremure o sa inebuneasca de placere happy

| SkUlL_1101 a răspuns:

Dezbracate incet si provocator laughing dupa mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce de fantezii

| DariusAdrian a răspuns:

Masaj cu uleilaughing sau HJ LOL

| Strop_5873 a răspuns:

Pai, depinde de ce fel e, sunt care sunt excitati dinainte sau care se excita mai greu.In al 2-lea caz, incearca sa faci un suspans, ca sa fie cat mai curios si atras, si dupa ce il fascinezi vreo 4-5 minute, incepi cu dezbracatul, lent, iti dai bluzitza jumatate, o iei inapoi, dupa acea tot asa big grin...bafta si sper ca ti-am fost de folos