| dsansjkbhfuiw a întrebat:

Hei buna TPU, am o intrebare:de ce de azi dimineata a inceput sa imi iasa niste bescute rosi si mici pe penis? E ceva grav, doar in partea de sus apar.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poate fi vorba de o problema grava insa pentru orice eventualitate ar fi bine sa te prezinti la medicul de familie. Din descrierea ta probabil ca isi va da seama despre ce este vorba si iti va prescrie un tratament adecvat, sau daca nu isi da seama despre ce poate fi vorba, atunci te va trimite la un medic dermatolog sau urolog. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic dermatolog sau urolog. Ei iti vor recomanda un tratament care te va scapa de problema care o ai.

| Rektsona a răspuns:

Poti sa ai varsat de vant pot aparea oriunde

| dsansjkbhfuiw explică (pentru Rektsona):

Ce e asta varsat de vant?