Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2780113intrebari
Ultimele intrebari
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
24 Oct
SATI 256.184AFISARI
135.333VIZITE
121.780V. UNICI
16 Ianuarie 2012
Larisa_3441 intreaba:

Hei, buna TPU!

Imi puteti da descrieri de poze pentru facebook de toate felurile si triste si happy, bored nu conteaza am vazut cateva care imi plac foarte mult la o fata please dati-mi cat mai multe si bune! FUNDA pupici:*

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • 6 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 13 August 2012 21:17
    Đϋffγ a răspuns:
    Daca rolul asta mi-a fost dat in acest joc o sa-l joc. Totul e scris, nu depinde de noroc. > Lasa aparenta smug Si gusta esenta =p~; x"

♥ Certurile stii. Faze, prostii. Sau cand ne purtam ca niste copii. Ce zici... Ai uitat? Vrei sa-ti amintesc? ♥ Tot ce conteaza e ca Te IUBESC! [:X] ♥

• teOretiC` ma adOri` love struck...practiC` ma iubesti`! love struck

• Zambesc`! Nu regret`! happy Nu am gresit`.am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x.

Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`; x

♥Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tine!`♥

Vreau Ca Cine Ma Va Tine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!`sad

SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, asta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare` love struck

Pentru ca de placut, poti sa placi mai multe fete | dar de iubit, poti iubi doar una `!

● Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge! ●

Nu pretinde ca este usor.Nu e asa.Nu exista defecte cand nu exista dragoste!love struck

El A FosSt De Vinaa Ca De Fiecare Dataa.Inceteazaa Fataa Sa Te Simtzi Vinovata!`.ti-a Promis.Stiu.Te`a Mintzit Stiu.El O Sa Regretee cand E Prea Tarziuu!`

Ai primit tot ce-ti doreai, pentru ca ai tras din greu ca sa le ai! Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!`; x

Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi.o spuna`love struck

Era o COpilaa Candva`. Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa"!love struck

Hei Tu happy`. Aminteste`ti Clipelee bune. Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut oh go on. Tine minte dragosteaa Ce ne-a salvat mult. :X

Poti sa vopsesti o cioara in alb ca nu va fi porumbel...la fel cum nici una dintre voi nu va fi ce am fost eu pentru el...; x"

Daca`am fite``sunt`Fitze de indragostita'`"Jhi sunt`ale melle` `deloc ale tale``.[][]Aaa si`Ink...
  • 17 Ianuarie 2012 20:43
    IoanaIoa88 a răspuns:
    :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

sick of crying,tired of trying,maybe i'm smiling but inside i'm dying- Bolnav de plans,obosit de incercat,poate zambesc dar mor pe interior.

To love is to suffer and how many run away from suffering few know how to love!- A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca.

I'm smiling because you are here with me, i'm crying because i wasn't here with you.
    Friends are life, you are my friend so you are my life.
    Keep calm and listen to music.
    Music saves my soul.
    If you look at me,don't touch me, if you tocuh me,don't kiss me,if you kiss me don't fuck me,if you fuck me,don't stop.

Nenorocita La Propriu, Nebuna La Figurat, Irascibila Cateodata, Ironica De Placere, Ipocrita De La Mama Natur

Ioa ` nu uita , sh iarta greu. sentimentele nu se sterg rapid din sufletu meu

"o• ` Ca amintire ` ?Iti las ` Un Aut0graf ` :]? Semneaza ` " Domnis0ara ` :* Care te-a ` Dat :* Peste cap ` ? ` !

♥ Face pe inabordabila, e un Joc ce`l face des, Si isi joaca bine Rolul, inOcenta, chip pervers

Sunt Simpla…Dar Prea Complicata,Iubesc Dar Urasc Iubirea.Ador Soarele Dar Inteleg Ploaia. Sa Nu-Mi Faci Rau. Sunt Atat De Inofensiva Incat O Sa-Ti Para Rau…

InViDiOaSe?
    {love struck}Le InChIdEm GuRa!{love struck}
    [kiss]PrObL3Me?[kiss]
    ()Le DePaShIm!()
    BaIeTzIi?
    {love struck}Ii ImPaRtZzZiM!{:
    zambesc . Imi aprind Tigarea . Te privesc . Spun ca pLec , Tu`mi zici " Te iubesc " . Nu te mai ruga de mine , Degeaba speri . Chiar daca ne impacam . N`o sa mai fiu pRoasta de ieri !

de ce oare te-as astepta un veac ? La naiba ! Dragostea e doar un fleac.

Cu zambetul pe buze si cu capul sus voi ajunge intotdeauna unde mi-am propus!

←♥→Uita-te atent,nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

Hai sa refuzam Orice rOl pe scena regretelOr!

Zambeste celor care te URASC,sa simta URA ta!"

"Ca...
    18 Ianuarie 2012 19:47
    IoanaIoa88 a răspuns (pentru IoanaIoa88):
    P.s scuze daca se repeta unele. dar nu am vazut:d
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)
  • 30 Martie 2014 20:21
    LexuDeea a răspuns:
    De ce sunt rea? Pentru ca am fost judecata si niciodata ascultata!

Şi totuşi, imi rezerv dreptul de a mă comporta ca o scorpie dacă sunt tratată prost!

Şi se-ntreabă " Fata asta zâmbeşte aşa mereu? ". Iar ea-i răspunde " Întotdeauna, nu mereu! "

Ştiu că totul e bine, da se poate şi mai bine, o să lupt mereu pentru tot ce îmi aparţine.

Si vei privi în ochii mei. Eşti liber să crezi şi să simţi ce vrei.

Nu-ţi dori niciodată perfecţiunea, există defecte dupa care alţii înnebunesc!

Poti sa fii si cel mai frumos baiat din lume dar daca nu stii sa te porti cu o fata. degeaba.

Înainte de a judeca viaţa mea sau caracterul meu, pune-te în locul meu, parcurge calea pe care am mers eu, trăieşte durerea mea, îndoielile mele, râsul meu! Parcurge anii ce i-am parcurs eu şi împiedică-te unde m-am împiedicat eu! Şi apoi ridică-te cum am făcut-o eu! Mă mai poţi judeca?! Fiecare are propria poveste!
    Priveste-ma-n ochi sa-ntelegi sentimentele pe care nu stiu sa ti le spun.

Toate schimbarile, chiar si cele mai dorite, au melancolia lor. Caci ceea ce lasam in urma noastra, este o parte din noi. Noi trebuie sa fim in stare sa spunem unui capitol "adio" inainte de a incepe un altul.

Cand o usa se inchide, o alta se deschide; dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa, incat nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi.

Unii oameni plang, nu pentru ca sunt slabi, ci pentru ca au fost puternici prea mult timp.

Este intotdeauna greu sa renunti la ceea ce ai fi vrut sa pastrezi!

Tare mult mi-aş dori ca tu să-mi furi ceva, de exemplu un sărut, jur că nu m-aş supăra, şi nici nu te-aş certa.

Spune-mi ce ochi străini stie ce doar noi stim!

Nu conteaza cu ce te-ai imbracat. Zambetul se asorteaza cu orice.

Timpul trece. dar amintirile rămân!

Suntem prietene, pentru că am făcut cele mai prosteşti lucruri împreună. Pentru că ne-am dat de gol, una alteia. Pentru că am sucit minţile...
  • 28 Septembrie 2012 15:48
    ĐϋffγtAh a răspuns:
    Stiu am un talent nativ,sa folosesc un zambet fin pe post de sedati

Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu:X

Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.

Prietenii adevarati tin la tine Si sunt langa tine si la rau si la bine Nu te barfesc pe la spate Ci te ajuta chiar in toate

Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut

Vreau ceva doar pentru mine,ca stiu cum sa-mi mearga bine,daca ma intreb de tine...du-te tare cat te tine!

Te privesc cu sila, nu-mi provoci decat mila Plagi incontinuu si spui ca doar tu esti de vina Stii…dar e putin cam tarziu Nici eu nu sunt asa cum as vrea sa fiu

orice minut,e un inceput,viata merge inainte indiferent de ce ai facut,poate ai gresit, poate ai mintit,ti-am mai spus,ne vedem acolo sus

Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA

Multi imi gasesc defecte impresii in cap,zi de zi cate un fraier se crede baiat de baiat

Nu incerca sa ma judeci dupa aparente,Sau dupa vorbe scoase de niste zdrente

Am invatat sa iubesc tot ce era al meu,Dar am putut sa traiesc si fara ce nu aveam!

Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta,Zambeste celor pe carere ai iubesti,sa simta dragostea ta,Iar daca vreodata cei pe care ai iubesti te vor trada,zambeste sa simta indiferenta ta

Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s-au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele

Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!, pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea, Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa?
  • 17 Ianuarie 2012 14:00
    MihaelaAlexandra a răspuns:
    "Du-te, dar nu mă vei uita! Ai cules de pe buzele mele otrava iubirilor care nu se uită."

"Nu contează dacă mâine o să descoper câţiva ghimpi în degete sau câteva zgârieturi în suflet. Vreau să trăiesc!"

Sunt rare momentele de pus în ramă! Și uite că viața nu are mâini, dar tot îți dă câte o palmă!

Ţi-aş da fiecare zâmbet de-al meu ţie, dacă asta te-ar face fericithappy"

"Dar eu sunt doar un capitol din viaţa ta, vor mai urma altele. Păstrează amintirile noastre minunate, dar nu-ţi fie teamă să-ţi faci altele."

Astăzi sunt fericită pentru că nu am niciun motiv să nu fiu!

Poate iti vor fi de folos!happy
  • 13 Decembrie 2012 20:10
    Mathel_Serban_1993 a răspuns:
    Asia