| uzzi14 a întrebat:

Hei care sunt consecintele a trei masturbari pe zi la 14 ani
Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tocmai bune. Pierzi multa energie, vitamine si arzi calorii de pomana.O singura data nu-ti ajunge, a? Las-o mai usor ca poate mai incolo devii prea dependent.Nu strica sa faci una mica din cand in candlaughingDar deja de 3 ori pe zi e mult.

| doctorandus a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu zau? O fi devenit masturbarea reteta de slabit si n-am aflat eu...

Cat priveste pierderea de vitamine, e si asta o boala, se numeste minciuna patologica. Detalii pe http://en.wikipedia.org/wiki/Semen#Composition_of_human_semen

In general vezi http://ro.wikibooks.org/wiki/Medicin%C4%83/Masturbare

7 răspunsuri:
| Morenna10 a răspuns:

Obosesti

suntserios
| suntserios a răspuns:

O durere de mana

| Emilian65 a răspuns:

Ai sa le vezi tu, pe la 18, 20 ani, cand scula nu te va mai asculta si va ramane moarta cand vei avea nevoie de ea.

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Pai..nu prea multe. Pur si simplu o sa devii dependenthappy

| ŞasăCaiFrumoşi a răspuns:

Dependenta, foarte probabil o sa ti se umfle sfarcul si vei avea un fel de piatra sub el, si nu in ultimul rand probleme sexuale.

| uzzi14 explică:

Ok man