| iubesc a întrebat:

Hei. Ce inseamna cand afli accidental ca viitorul tau sot se uita la filmulete porno? As vrea sa ii intreb pe baieti. Ce ii determina sa faca asta desi au o relatie intima buna cu partenera? Mersi

Răspuns Câştigător
| Mistyy a răspuns:

Si eu am patit la fel cu fostul.Prietenii imi spuneau ca toti fac asta si ca nu conteaza daca avem o relatie intima buna ei tot se uita.cica ''asa sunt toti barbatii'' Mie nu mi se pare deloc normal sa saliveze la alte femei dezbracate cand el te iubeste pe tine. Discuta cu el despre asta.Din punctul meu de vedere e vorba de respect!

55 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Poate ca se uita doar ca sa se felicite ce norocos a fost... le vede pe alea si-si spune "Ia uite, panaramele naibii, ce fac!" plin de indignare si sila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Clar! Dar nici n-ai ce sa vezi la scarboseniile alea, mai ales cand te asteapta acasa o nevasta care iti ofera TOTUL in pat in timp ce e dezgustata de panarame!

Eu, daca as fi femeie, l-as parasi oricum. Orice barbat care are nesimtirea de a se excita atunci cand vede alta femeie, cu exceptia partenerei, merita parasit si schijuit! Mai ales cand are alaturi o femeie care considera ca pozitia pozitia misionarului este TOTUL. Eu, de exemplu, nu m-am uitat niciodata la un film porno (astazi)! Pentru ca ma pastrez pentru cea pe care o voi iubi si careia vreau sa-i ofer toata excitarea mea!

Cred ca m-a luat putin valul...

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt pe toti ne-a luat valul. Am raspuns la intrebarea gresita. Toate raspunsurile noastre s-ar potrivi la o intrebare care ar fi trebuit sa sune cam asa "Ce inseamna faptul ca viitorul tau sot se uita la filmulete porno?"
Intrebarea logodnicei era "Ce inseamna cand afli accidental ca bla-bla", ceea ce e cu totul alta treaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Eu n-am raspuns la nicio intrebare, eu am raspuns la raspunsul tau tongue!

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Krakilla, ce le faci tu femeilor de ajung sa iti dea mereu dreptate? laughing Toti ii spun acelasi lucru, pe toti ii contrazice, doar cu tine e de acord. Esti fenomenal! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Oana92):

Sunt pisalog.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu mi se pare ceva anormal. Uneori ne uitam si impreuna. Toata lumea face asta, ataf fetele cat si baietii

| iubesc explică:

Pai sa stii ca nu ii lipseste nimic in pat. daca te intereseaza detaliile. Accidental inseamna ca am vazut istoricul din telefonul lui. Multumit?

| UnBroken2016 a răspuns (pentru iubesc):

Daca nu ii lipseste calitatea inseamna ca ii lipseste cantitatea. Vad ca ai menalitate de aia ° vai doamne, film p0rno ° si faci cruce cu degetele laughing. Dragut nu am ce zice

| UnBroken2016 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Apropo, aia nu inseamna accidental. Accidental inseamna ca ii spui ca vii la 10 acasa si tu vii la 9 si dai peste el cand se uita la un film. Ce faci tu e comportamentul unei sotii nebune, stii tu, te cauta in haine, telefon, pc si toate alea sa le stie pe toate.

| iubesc explică (pentru UnBroken2016):

Habar nu ai despre ce vorbesti. Daca tu crezi ca e ok ca voi sa faceti asta inseamna ca....nu meritati nici o femeie adevarata langa voi. filmele alea o sa va incalzasca toata viata! happy

| UnBroken2016 a răspuns (pentru iubesc):

rolling on the floor Si ma rog tu te crezi o femeie adevarata? Una care face spume pentru ca iubitul ei se uita la filme porno? Minte-te in continuare femeie naiva ce esti. Pun pariu ca faci parte din limitatele alea care fac spume de draci cand el doar se uita dupa alta. Imi e mila de el saracul daca te ia de nevasta.

| iubesc explică (pentru UnBroken2016):

Nu ma cred istetule ci sunt. Pastreaza-ti comentariile, era o intrebare pur si simplu voiam niste explicatii de la niste barbati adevarati..nu copii din astia ca tine. Pastreaza.ti mila pentru altcineva.

| mihai4000 a răspuns (pentru iubesc):

Parerea mea e ca ar trebui sa faceti mai mult sex., si sa va petreceti timpul mai mult impreuna big grin, daca mai ai vreo intrebare poti sa-mi trimiti mesaj, nici-o jena!

| iubesc explică (pentru mihai4000):

Poate...dragoste, nu sex!

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubesc):

Dragoste a vrut sa spuna, nu te supara, el este putin mai grabit de fel!

| PsihoSex a răspuns (pentru iubesc):

Ce ai facut tu nu e "accidental" ci clar intentionat! Daca faci chestii din astea, ai sanse mari sa nu ai o relatie lunga! Pune mana si citeste cat mai mult despre fiziologia masculina si poate ai sa intelegi. E ceva normal. Ca si tipele care se mai si masturbeaza, desi au partener, pentru ca e. altceva! Neincrederea si gelozia plus ignoranta si suspicionita, e cea mai nasoala combinatie! Istoricul nu se vede si nici nu se afiseaza "accidental"! Daca l-a lasat acolo si nu l-a sters ca sa te testeze, sau mizand prea mult pe inteligenta ta si capacitatea ta de realism si intelegere a unei chestii firesti?! Ai grija sa nu iti sabotezi singura relatia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru PsihoSex):

Hahaha, "inteligenta ta"! Cea mai tare gluma de azi! Intr-o zi sper ca sarcasmul si ironia mea vor atinge un nivel la fel de avansat... Spune-mi ca a fost o gluma! Chiar daca nu a fost! Vreau sa-mi recastig increderea in omenire!

Ei nu i se pare normal ca un barbat sa se excite la orice altceva cu exceptia ei. In astfel de conditii, numai despre inteligenta nu se mai poate discuta.

| iubesc explică (pentru anonim_4396):

Multumesc ca ma intelege cineva in sfarsit!

| iubesc explică (pentru PsihoSex):

Eu stiu mai bine daca a fost accidental sau nu. nu e deloc normal sa iti stii barbatul ca saliveaza dupa altele. pentru ce motiv?

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubesc):

Asta da gluma! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubesc):

Sunt atat de intelegator incat ma inteleg pana si pe mine insumi. Uneori. Rar...

| raluk27 a răspuns (pentru iubesc):

Tu intelegi ce înseamnă ironia? Cu siguranță nu laughing

| Oana92 a răspuns (pentru iubesc):

Daca erai o femeie adevarata te uitai cu el impreuna, nu faceai gura mare pe TPU ca vezi doamne omul avea chef de un film bun. O femeie adevarata e aia deschisa la minte cand vine vorba de sex, nu o vrajitoare care il verifica non-stop si care are impresia ca universul trebuie sa se inchine in fata maretului ei sacrifiu de a tine picioarele desfacute.

Faptul ca tipul inca e cu tine arata cat de prost e...

| PsihoSex a răspuns (pentru iubesc):

La 22 de ani ar trebui sa fi ceva mai "opem minded". Dar poate e primul tau prieten, sau al 2-lea. Dar oricum, avand in vedere posibilitatile pe care ti le ofera internetul azi, NU AI NICI O SCUZA SA NU TE INFORMEZI! Iar apoi, sa discuti sincer cu el despre ce te deranjeaza! Ba, daca tu ai niste carente de tip comportamental si esti rigida, conservatoare si ignoranta, el poate saliva si dupa altele! Tu ceva carti despre cuplu si sex ai citit oare?! Tare mi-e ca nu... Sa stii ca ignoranta este un monstru care devoreaza nesatul, enorm!
http://www.click.ro/......ilme-porno

| Andrei101010 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Mor laughing Ce raspuns bun! laughing

| iubesc explică:

Pufulescu..nu stiu ce si cum dar imposibil sa nu faca si asta. Mi se pare oribil..cum poti da un asemenea sfat? Sa ne uitam impreuna? Pe bune? Nu trebuie sa ma uit la niste panarame, sunt femeie si stiu tot ce am de facut, spre deosebire de altele.

| iubesc explică:

Kali.m-am exprimat gresit ok? Cred ca s.a inteles ce am vrut sa spun.

| iubesc explică:

"Nu ma cred"...ci sunt. Nu sunt disperata doar am intrat pe net de fata cu el si din greseala am iesit de pe pagina respectiva si am dat inapoi iar uite asa am dat de "problema".

| iubesc explică:

Extraordinar.ce ai putut sa remarci

| iubesc explică:

Bravoo! Un barbat adevarat care intelege ce am vrut sa zic. Multumiri! M-ai citit bine..si da e posibil sa gandesc asa datorita religiei pe care o am.

| iubesc explică:

Scuza asta mi -a dat-o deja..nu mi se pare normal sa saliveze dupa altele chiar daca isi imaginează ca sunt eu.

| RAY a răspuns:

Ieri seara am citit un articol bun stiintific cum ca omul nu-i programat genetic sa faca sex doar cu o singura persoana toata viata si omul e o fiinta sociala adica el/ea poate iubi persoana respectiva si sa faca sex cu alte persoane, si asa iubirea asta va tine maxim 5 ani apoi va fi doar monotomie stiu ca e aiurea dar asta e adevarul iubirea dureaza atat timp cat indeplineste rolul de a reproduce specia umana si de a creste acel pui de om, acuma ca el se uita la fime porno nu vad nimic rau in asta eu cred ca si tu te-ai uita dar ti frica ca tear prinde sau te-ai face de rusine ca societatea,ca el,ca familia daca ar afla ar fi naspa, nu doar barbati le place ceea ce vad si femeile doar ca misogismul e extrem in Romania nu cumva sa auzi ca o femeie isi exprima sexualitatea ca gata o facem in toate felurle posibile, din contra exprimarea sexualitati,activitatile impreuna, intelegerea poate face ca o relatie sa dureze o viata, cand se desparte doi oamenii ceva se rupe din ceea ce am spus, ar fi sa inveti kamasutra, sa dansezi ca arboaicele ca ne place asta, asta nu te face o curva

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa fii mai destupata la minte! Nu inseamna nimic, se excita doar!
Si femeile se uita la porn si nu s eintampla nimic rau, doar isi imbunatatesc viata si experienta sexuala in cuplu, mai ales cand apare rutina si vrei sa aduci ceva nou in relatie.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toti barbatii se uita, nu te ambala.

| doctorandus a răspuns:

"Este din recunoscut din ce in ce mai larg intre profesionistii sanatatii mentale ca masturbarea poate reduce depresia si conduce la sporirea respectului de sine. Masturbarea poate fi in special folositoare in relatii in care un partener vrea mai multa activitate sexuala decat celalalt, caz in care masturbarea contribuie la restabilirea echilibrului."

Tradus de pe http://www.healthofchildren.com/M/Masturbation.html

70% din femeile si barbatii casatoriti se masturbeaza cel putin ocazional. Sursa: http://myresource.phoenix.edu/......e_ch11.pdf

| LoveSleep a răspuns:

Te crezi 'femeie adevărată' și te frustrează faptul că el se uită la filme porno și ești atât de disperată încât te uiți în istoricul telefonului lui.

Dar e ok să fii frustrată, nimeni nu te condamnă. După ce că îi permiți aceeași poziție și aceleași 3 minute de sex, nici nu e mulțumit?

| raluk27 a răspuns:

Mie nu mi se pare nimic anormal. Ma uit si eu, ne uitam si impreuna. Mai facem misto, mai gasim filmulete ciudatele, scenarii ridicole. Uneori facem sex, alteori facem dragoste romantic.
Nu vad care e problema atat timp cat e o activitate ce va implica pe amandoi si va face placere.
Si nu e vorba ca nu stii ce sa faci, dar la varsta ta ar trebui sa stii ca barbatii sunt fiinte vizuale. Ii excita sa vada chestii. Poate lui ii place sa o vada pe una cum e biciuita si legata, chestie pe care nu o poate practica langa tine.
Din moment ce nu se ascunde si recunoaste ca e un lucru care ii place, nu inseamna ca te respecta mai putin si nu are nicio legatura cu dragostea. Cand vede la mare tipe topless, inseamna ca te iubeste mai putin?

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk27):

Vrei sa ne prefacem ca eu am spus deja ce spun de fiecare data si ca tu ai raspuns la fel cum raspunzi de fiecare data si apoi ne prefacem ca suntem suparati? Ca sa economisim cuvinte, zic.

| raluk27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau, dupa cum spuneam, poti sa recitesti raspunsul meu de data trecuta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru raluk27):

In privinta acelei optiuni am cazut deja de acord impreuna (adica eu) ca nu se poate! Incerc sa-ti ofer alternative, fii si tu mai deschisa la lucruri noi! E un drum lung dar am incredere in tine!

| UnBroken2016 a răspuns:

E clar de cat sex are parte omul. Si cum naiba afla cine °accidental° asta? laughing

| pufulescu a răspuns:

Se uita doar sau se si masturbeaza?
Daca doar se uita bine face si ar trebui sa te uiti si tu, daca e posibil impreuna, ca sa aveti noi idei de activitati in pat.

| Seba2013 a răspuns:

Dezmatul, infidelitatea, prostia.
Asta ne determina sa ne uitam la acele materiale...
Experimatam emotii placute, dar aceasta placere ne orienteaza spre anumite obiective.

Daca esti femeie adevarata sau crestina, ai anumite drepturi, iar el este responsabil sa le indeplineasca.

Aceasta pretuire iti va aduce onoare, daca nu te respecta, te lasa pe plan secundar.
O sa iesi cu el in oras, si o sa simti ca esti insotita de un visator, care este in alta parte.
Vei simti un sentiment de nepretuire, ofensare.

Trebuie sa il pui la punct, ca daca nu...o sa ai necazuri.

O sa ajunga intr-un efect coolidge, in care nu se mai simte atras de tine, vrea alte treburi.

De ce crezi ca mai demult femeile adevarate erau ofensate pe prostituate?
Pentru ca ele nu doar excita, sau dau placere...dau si tensiune subiectului si ii face sa caute alte treburi, desparte familii.
Subiectul nu o sa se mai simta atras de tine, chiar daca este sincer si destept.

Pentru ca asa zice, ca doar se uita, dar este fals, el se orienteaza, se conditioneaza, placerea aceea este cea a dorintei, nu este o placere fara obiectiv.

| Seba2013 a răspuns (pentru Seba2013):

Aaa si este bine ca l-ai urmarit.
Asta denota ca esti o femeie desteapta care ai SIMTIT ACEASTA BANUIALA.
Ai detectat bine, ai vazut tu ceva suspect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii trebuie sa se uite la filme porno, nu accidental, ci intr-un mod deliberat.Eu as introduce asta in Constitutie.

| iubesc explică (pentru anonim_4396):

Nu ai inteles, nu se uita el accidental ci eu am descoperit accidental ce face. Bine ca nu ai puterea asta hahaa happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru iubesc):

Scuza-mi ignoranta, uneori sunt distrata! Acum am inteles.Inseamna ca esti mai isteata decat el, iar asta ma ingrozeste.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde si regula asta?
Tu vrei sa stai doar cu berea, la tv? Vezi, poate si seara asta "te doare capul"... Am chef de nebunii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce crezi? Se şi masturbează.

| Eduard196 a răspuns:

Intra pe net si cauta masturbarea-un act sinucigas sau cauta cartea lupta fiecarui baiat si dai-le sa le citeasca sa isi dea seama cat rau isi face uitandu-se la filme porno si sa scape de asta.

| doctorandus a răspuns (pentru Eduard196):

"Am citit-o. Virgiliu Gheorghe nu e om de știință, iar cartea este o adunare de obsesii și manifestări paranoice lipsite de orice suport. Presupun că acum glumești, nu? Nu poți, în mod serios, într-o discuție serioasă, să-mi recomanzi așa ceva. Cartea ar fi revoltătoare dacă nu ar fi hilară. Și acum vorbind serios, spune-mi o carte adevărată, nu îți mai bate joc." Brigaela.

Iar Lupta fiecarui baiat spune sa-ti reprimi orice placere sexuala, ca numai un castrat poate fi pe placul lui Dumnezeu. Reteta lui Arterburn pentru mantuire: comporta-te ca un castrat si vei avea viata vesnica.

| milkie a răspuns:

Curiozitate omenească. Toți oamenii se uită la porno măcar o dată în viață, hai să fim sinceri. Poate își imagineză ca sunteți voi doi în filmele alea. Întreabă-l.

| andrey69 a răspuns:

Poate il excita ceva ce tu nu poti sa ii oferi sau poate are fantezii, toti avem sau poatestie ca tu nu poti sa ii oferi in momentul acela o partida din anumite motive.

| Ciubotarasu_Serban_1946 a răspuns:

Laba.....Asta e determinarea