| 4YOU4 a întrebat:

Hei. Credeti ca pot oferi orgasm prin penetrare cu 12cm? Stiu, e foarte putin. Deci, pot reusi?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca i faci oral e ok in plus daca numa cu asta sti ca barbat sa te remarci e aiurea

| 4YOU4 explică (pentru RAY):

Am pus intrebarea asta lasand celelalte 'parti'. Stiu ce sa fac pana la penetrare. Vreau sa stiu daca dupa ce fac asta, ii pot produce orgasm si asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Un preludiu lung, asociat cu un pettig bine executat poate fi doar pregatirea sexului ce va urma insa de multe ori se va declansa inca din acea faza orgasmul, astfel ca sexul sa reprezinte doar "cireasa de pe tort". Garantat poti satisface o femeie si cu un "pistol de jucarie" daca apelezi si la smecherie.

| Emilian65 a răspuns:

De ce nu? Numai sa stii sa folosesti corect scula.

| AirănMeidăn a răspuns:

da, sa stii ca fetele pot avea orgasm chiar si fara penetrare

| 4YOU4 explică (pentru AirănMeidăn):

Stiu, insa vreau sa stiu si daca, in conditiile mele, pot oferi asta prin penetrare.

| lBroken69 a răspuns:

Eventual poti oferi la o fata de 11-12 ani orgasm cu 12 cm.
Nu ai spus cati ani ai.

| RagnaRDET a răspuns:

Prietene incearca cu picioru, si eu am penisu mic si mi-am bagat picioru stang in prietena mea s-o simtit asa de bine ca l-o cerut si pe celalalt. Trust me it's work.