| policewoman16 a întrebat:

Hei, cum pot afla daca cineva a facut sa imi apara offline in lista de chat pe facebook? am vazut ca a postat ceva azi desi nu era activ de o zi, mentionez ca nu ii stiu emailul. mersi, funda

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când în dreptul numelui lui apare 1 min înseamnă că e ON, dar stă pe invizibil. Acesta e un mic secret.
Dacă ai mulți prieteni și vrei să reperezi o persoană mai ușor, du-te la chat, deschizi "Setări avansate" și alegi "Oprește chatul pentru toți prietenii cu excepția..." (aici, scrii numele ei/lui).
Depinde și ce browser folosește, fiindcă, din câte am înțeles, sunt câteva browsere care maschează perfect, prezența online.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce legatura are cu aceasta categorie?

| OMFGConrad a răspuns:

Tocmai ţi-ai răspuns singur. Dacă a postat ceva astăzi, iar ţie îţi apare offline de o zi înseamnă că a activat opţiunea de a apărea offline pentru tine SAU pentru TOŢI participanţii la chat.