| Raluu25 a întrebat:

Hei! Cum poti sa pari indiferenta fata de baiatul care te-a ranit, ca nu te mai intereseaza persoana lui.(cu toate ca el stie ca inca il iubest)?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce sa fugi de el? daca il iubesti?

| sofisis a răspuns:

Simplu.Nu il bagi in seama iar cand esti pe langa el, te comporti cu el fix la fel cum te comporti cu oricine altcineva.

| melkittenqueen a răspuns:

Nu prea poti, o sa suferi mult. Poti doar sa incerci sa ii arati ca ai trecut peste, sa iesi cu persoane noi, sa te distrezi, sa socializezi si poate chiar sa gasesti un baiat care sa te faca mult mai fericita si care sa iti demonstreze ca te merita. Uita-l. Daca te-a ranit nu are rost sa stai si sa suferi. Pana la urma suntem tineri, suferim, dar intr-un final trecem peste.