| Vlad87 a întrebat:

Hei, daca ii fac sex oral prietenei mele, va exista riscul de a se afla asta? Gen prin ginecolog, bineînțeles ca bag si eu un deget, alea alea
(nu suntem majori)
si niște sfaturi?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La sex oral nu bagi nimic in vagin ca o dezvirginezi, doar atingi clitorisul fetei!

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici sexul oral aplicat "pasaricii", adica cunilitia si nici "degetica" in vagin sau in anus nu lasa urme evidente pe baza carora sa poata fi "detectata" jaca de-a sexul nici macar de catre un medic prin consultatie ginecologica. Pana cand veti practica pettingul totul va fi cat se poate de OK. Sanatate!

| AlexDFY a răspuns:

Cel mai important sa nu te grabesti, sa o saruti foarte mult inainte (preludiu), si sa ai grija cu degetu ala

| JustStitch a răspuns:

Nu are de unde sa-si dea cineva seama de ce vrei sa faci, sau ai facut vreodata, decat daca spuneti voi

| KanezuY a răspuns:

Nu are cum sa se afle.