| anonim_4396 a întrebat:

Hei.De cateva luni mi-am inceput viata sexuala, am facut-o o singura data protejat, in luna august am avut menstruatie din 31 iulie pana in 4 iar urmatoarea a fost din 29 august pana in 2 septembrie, iar luna asta inca nu mi-a venit, ar trebui sa-mi fac griji?

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai ai un CM regulat? ai fost racita? ai urmat un tratament antibiotic?
Cand ai avut raportul sexual?
Poate ai o infectie/raceala.
Poti sa faci un test de sarcina pentru a alunga orice indoiala.
Mai da ceva detalii.
O zi bunahappy

| fatacurioasa15 a răspuns (pentru caramela):

Destul de regulat, au mai fost variatii de cateva zile. Da sunt racita, si de cateva zile iau medicamente

| caramela a răspuns (pentru fatacurioasa15):

Asta ar putea fi cauza..totusi nu ezita sa iti faci un control daca intarzie destul de mult. poate fi si o infectie urata.