| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei,de ceva timp am cunoscut un baiat(il cheama Andrei si are 18 ani)dupa un timp am aflat care iubita, si aum termina liceul si nu voi mai putea vorbi cu el pentru ca na ...si la telefon nu ar avea rost sa-l sun, eu inca tin la fel, dar nu stiu de ce ce ar trebui sa fac? dar ce parere aveti despre ce a facut el?(ma lua cu dulcegarii si altele.)si nici nu ma mai suna, a fost la un timo cateva zile cand vorbeam la telefon si acum ne purtam ca si cum nu ne-am fi cunoscut

6 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Nu stii ce simte el ..ca are iubita nu poti sa zici "gata..nu i place de mine" ..nu stii niciodata.Doar ca. daca iti place o persoana o cauti... poti sa ai si copii ..crede-ma laughing:*

| Cristinaaa57 explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Nu cred ca-i genu care sa inselebig grin, asa toata lumea care ar avea o relatie si ar vedea pe strada o fata/un baiat ar fugii la ea/el. -.-

| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns (pentru Cristinaaa57):

Daca ai niste sentimente pentru o persoana o cauti....nu esti cu alta persoana!

| neutrino a răspuns:

Asa sunt baietii, neseriosi si mincinosi! Nu mai crede si tu in tot ce spun ei!

| SkyPilot a răspuns:

Daca era serios in ce te priveste, iubita disparea ca un fum si el se ocupa serios de cucerirea ta. A incercat, probabil ca a vazut ca nu poate obtine cu usurinta ceva anume de la tine, si si-a vazut de drum.
Cel mai bine ar fi sa ti-l scoti din minte si din inima.