| lllorenusssuumeu a întrebat:

Hei din nou vreau sa va cer o parere.
vreau sa ma decolorez la par m-am vopsit negru mai demult si nu mai e asa negru si vreau sa ma decolorez pe tot parul si sa imi bag rosu, se poate sa imi cada parul din cap tot sau sa raman cheala unii aşa imi spun si mi-e cam frica. acasa vreau sa ma decolorez dar ma face soramea care stie si sa tunga si altele, doar ca unii imi spun ca raman cheala si ca nu o sa mai am par in cap big grin vreau o parere sincera de la voi, va multumesc o zi frumoasă big grin :*

Răspuns Câştigător
| Hace a răspuns:

Nu ramai cheala. Si eu m-am decolorat si nu sunt cheala, dar pentru asta nu aplica decolorantul de la radacina. Pastreaza o distanta de 2 cm fata de radacina atunci cand aplici decolorantul.

| lllorenusssuumeu explică (pentru Hace):

Şi acolo o sa imi prindă roşu dacă nu dau big grin?

| Hace a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

Daca ai radacinile crescute (parul tau natural), va prinde mult mai bine decat acolo unde vei decolora.

| lllorenusssuumeu explică (pentru Hace):

Bine mulţumesc frumos! :*

4 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Daca nu dai de la radacina nu-ti cade, dar o sa ti se arda rau si o sa ti se arda mereu chiar daca te tunzi si o sa-ti cresca foarte greu