| dedddddd a întrebat:

Hei, eu ma inteleg bine cu fostul meu prieten, vorbim destul de des si uneori mai glumeste ca ma iubeste, nu-l inteleg ce vrea de la mine. i-am zis ca mi-a fost dor de el si a zis serios? big grin, oare ce vrea? De ce spune glumele astea?

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bubu_5492 a răspuns:

Una e a glumi ca iubesti p cineva, si alta e chiar sa iubesti.
poate inca mai simte ceva pentru tine si vrea sa va impacati...
intreaba-l care e jocu, si na, depinde si de ce vrei tu, daca te rezumi doar la "glumele "lui.sau vrei din nou ceva mai mult.

| p1nk a răspuns:

Inca nu tea uitat, mai are sentimente pentru tine

| Oάηά a răspuns:

Poate incearca sa ata un apropobig grinsmug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habarnamm laughing)).

| Larissa7763 a răspuns:

Buna! Sincer eu cred ca nu mai vrea nimic, daca te-ar iubi cu adevarat ar face ceva pentru a te recuceri si nu ti-ar spune doar in gluma ca te iubeste...conteaza faptele mai putin vorbele. iti urez succes