| luizaecudani a întrebat:

Hei, fete si baieti... E bine sa faci dragoste in 3(2 baieti si o fata)?

11 răspunsuri:
| AndreyG a răspuns:

Tu esti dero d-ala.2 in 1 a?

| AlexanderAdrian a răspuns:

E foarte bine, merge si doua fete cu un baiat, de ce nu?

Important e, daca doi dintre ei sunt un cuplu, sa existe incredere, altfel pot aparea sentimente de gelozie, invidie sau chiar sentimente pentru a treia persoana. Din aceste motive fetele cam evita astfel de situatii. E mai bine sa se experimenteze asta cand nu exista un cuplu.

| corbulalbrosu a răspuns:

De ce nu.Se practica menage a trois de multa lume cu mintea deschisa, fara inhibitii si prejudecati. Depinde de fanteziile sexuale si imaginatia cuplurilor ajunse in impas.

| Doub a răspuns:

straight face. Poate aduceti si un catel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti jumatate gheu sau daca esti destul de deschis la lucruri noi. Pe mine, de exemplu, ideaa unui alt barbat dezbracat, in acelasi pat cu mine, ma cam scoate din zona de confort. Intrebarea e ce se intampla daca fata se plictiseste si pleaca?

Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Da daca fata vrea sa devina posta facuta

Răspuns utilizator avertizat
| luizaecudani explică:

Baiii... Am pus doar o intrebare, nu ca as vrea sa fac...