| anonimul a întrebat:

Hei fetelor... ce credeti despre un baiat care e fotbalist.va place, displace sau va e indiferent?

6 răspunsuri:
| ContesaSiContele a răspuns:

Mie nu imi plac sad nu stiu de ce dar nu mi-au placut niciodata, parca prea alearga ca descreeratii dupa mingea aia, injura, fac ca toate animalele...nu este o generalizare dar asta este singura parere a mea happy

| Dianne06 a răspuns:

Ne place, ne place!
Ne place, place, place!=p~

Logic, clar si evident=]

| ChAnGe32 a răspuns:

Bravo lui ca joaca fotbalwinking
ce ma intere pe mine ce sport practica el, dar in general ma atrag baieti crae fac Bascket. nu stiu dc, dra dupa ce ii observ, si prind drag de ei, aflu ca practica Bascket :-J
Dar eu tot cred ca este om simpla coincidenta
Nu conteaza ce sport practici, daca ea te place te place fara sa fi vreun fotbalist, sau orice alt sportiv

| Ayumha a răspuns:

Toate cele 3 variante. Mie imi plac fotbalistii ca au un fizic excelent... dar imi displac totusi pentru ca nu sunt maturi pe plan sentimental.Ei cred ca dragostea este ca un simplu joc de fotbal... bagi mingea in poarta, dai cat mai multe goluri si castigi.Si de obicei fotbalistii nu prea au timp sa petreaca foarte mult timp cu iubitele lor sau sotiile lor. ei fiind mereu plecati la antrenamente, meciuri, cantonamente.etc.Si Imi este si indiferent, pentru ca daca e sa iubesc pe cineva, nu il iubesc pentru faptul ca el e fotbalist sau ca are bani. iubesc persoana lui, nu profesia sa

| DulceCaLamaia a răspuns:

Mie mi-e indiferent.laughing

| Tudor_Daniel_1998 a răspuns:

Nu-mi pasa