| Andrada0025 a întrebat:

Hei guys! Noi suntem un cuplu mai decent, nu ne afisam "tandreturile" in public, doar cand suntem noi doi, singuri. Ce parere aveti asta? Eu una nu m-as simti bine sa ne vada ceilalti cum ne sarutam, cum ne giugiulim. El are un obicei, am observat ca de fiecare data imi pupa mana, cand vorbim, cand stam impreuna, cand mergem pe strada, cand ne privim. Chiar si in public face acest gest. Ce inseamna acest pupic pe mana? Dar de faptul ca nu ne tinem de mana cand mergem pe strada, spune el ca nu ii place acest lucru, ca nu a facut asa cu nici o iubita anterioara si ca nu se poate obisnui ca nu avea obiceiul acesta, ce parere aveti?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa i-a spus mama acasa: "atunci cand cunosti o mare doamna, sa-i pupi mana!"

| Fatamuntilor a răspuns:

Te respecta.Probabil asa a fost invata acasa sa sarute mana femeilor.

Daca lui nu ii plac tandreturile in public, nu-i asa rau, o puteti face bine si altundeva.

| Me01 a răspuns:

Buna
Ca nu te săruti in public e chiar un gest frumos, dar un pupic mic pe buze ar merge din cand in cand, asta nu e o problema, ca nu te tine de mana pe strada chiar niciodată cam ciudat.
Îți sărută mana ca te respecta si ca te Iubește, un gest de apreciat.