| rwar a întrebat:

Hei (:
Imi place de un baiat de la mine din oras. E de aceeasi varsta cu mine si una dintre cele mai bune prietene ale lui si totodata cele mai bune prietene ale mele mi-a zis ca vorbind cu el despre fetele cu care iese ea, el a zis ca sunt draguta.Eu inca nu am facut cunostinta cu el dar l-am vazut face-to-face. Apoi weekendul trecut am fost afara cu o prietena, si ea i-a trimis mesaj sa vina afara dar n-a venit.La scoala i-a zis prietenei mele ca ii pare rau ca nu a venit.Doar atat mi-a zis ea, nu stiu daca el a aflat ca ea a fost cu mine afara, dar in fine. El fiind tipul care pune mai mult la suflet, si mai timid din cate stiu, nu-i prea plac fetele suuuper tupeiste, cum sa ma comport cu el? Weekendul asta sigur o sa ne intalnim, avand multi prieteni comuni; D
Da, stiu, si mereu sunt cat mai naturala, dar cred ca stiti si voi ca nu pot sa ma port atat de familiar si de natural cu o persoana pe care abia o cunosc si in fata careia fluturasii din stomac o iau razna! Incerc, anyway.Sugestii happy?

Thanks. xoxo Alina;;]

1 răspuns:
| Blondamea a răspuns:

Hmm...pai dc nu incerceci sa il cunosti mai bine asa poate ca nu iti va imi placea de el dar daca tot iti place in continuare nu ezita si daca e atat de timid ope cat spui uh ia-l usor nul brusca sau o sa se sperie