| anonim_4396 a întrebat:

Hei lume! Am o problema.Deci, mai de mult m-am despartit de prietena mea si am ramas prieteni dupa ce ne-am despartit deoarece ne cunoastem de ceva ani ( in acesti ani, am fost cu ea doar 4 luni).Nu am mai vazut-o din septembrie pentru ca nu aveam timp sa ne intalnim, desi stam la 5 minute unul de altul.Acum vreo luna ne-am intalnit si ma tot lua de mana, ma pupa, se sprijina de mine, cand eram rece la mana, ma lua de mana si ma incalzea.Ba chiar ne sarutam(cand jucam adevar si provocare ).Am intrebat-o daca vrea sa ne impacam si mi-a spus ca eu sunt pentru ea un frate, am spus"ok".Ce sa fac? Mi-e frica sa o mai intreb inca odata, iar eu o iubesc nu doar ca prietena, ci si ca iubita.Nu vreau sa o uit

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Proune-i sa iesiti la cate o plimbare in locuri linistite unde sa va puteti plimba tinandu-va de mana, sa va sarutati si mangaiati stand pe o banca amplasata intr-un loc mai retras privirilor. Nu trebuie sa scoti niciun cuvant deoarece gura si mainile iti vor suplini vorbele. Sunt convins ca asteapta o asemenea propunere si va accepta cu placere invitatia.Incearca deoarece garantat vei avea parte de succes.

| T0T a răspuns:

Fie alegi să te pupi cu ea în continuare și să lași timpul să decidă, fie alegi să o întrebi, fie alegi să o lași de tot.

| Doub a răspuns:

Aşa se comportă ea cu fraţii?thinking

| Mieeez666 a răspuns (pentru Doub):

Asa se comporta cu ciocolata.