| andreeea315 a întrebat:

Hei. Nu prea sunt genul de fata cu chestii dastea siropoase, dar no laughing asa, deci. Imi place mult de un baiat si cand am fost in excursie cu el o zi intreaga a stat NUMAI cu mine. Ma tinea de mana, ma lua in brate, ma saruta. In fine... apoi urmatoarea zi, va spun sincer ca nu a mai facut acest lucru. Eram super merga confuza si nu stiam ce se sa cred, ca sa fac. Apoi, la scoala, stateam cu el in banca la fizica. Ma mangaie mereu pe picior, ma tine de mana si ma saruta. Multi colegi, printre care si bff-ul lui mi-au spus ca ma place, dar nu pot sa cred asa ceva, adica no...ii genu mai gagicar. Ce sfat imi dati? Oare chiarr ma place? Va rog, fara jigniri si nu luati peste picior chestiunea asta laughing

Răspuns Câştigător
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Poate te place, dar cu siguranta nu e un baiat serios. Tu stii daca merita sa risti. Pana la urma, esti tanara si atata timp cat nu iei lucrurile prea in serios din prima, n-ai de ce sa te feresti. Eventual poti intra in jocul lui, sa-i dai si tu semne, sa flirtezi happy

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Eu, cred ca te place dar nu are curaj sa-ti spuna asta.

| Doub a răspuns:

Nu prea esti fata "cu chestii din astea siropoase", dar l-ai lasat sa te mangaie pe picior, sa te sarute? Wth. Acum eu sunt cea confuza.thinking

| SkyPilot a răspuns:

Daca nu e un baiat serios, a incercat sa vada daca ii merge. Daca voia o relatie cu tine ai fi stiut deja.

| BeckhamRZM a răspuns:

Să nu mai pună mâna pe mine, clar te folosește și te vede doar atunci când are el pofte. Nu te place, ești doar un moft!

| Dendoris a răspuns:

Cred ca vrea sa te aduca la el acasa sa ii faci cartofi prajiti... TRECI LA CRATITA!