| Mikka09 a întrebat:

Hei..stie cineva cum sa fac sa imi vina ciclu mai repede cu o saptamana?

11 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Nu se poate daca se putea nu se mai numea ciclcu menstrual

| maria999 a răspuns:

Buna! Nu cred ca poti face asa ceva.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ai ce face pentru ca menstra să vină mai devreme!
NU prea ai ce face nici ca să-ţi amâni venirea menstrei.

Toate cele bune.

| AlexandraCris a răspuns:

Păi poţi încerca să stai în apă fierbinte, în cadă. Sau, după cum zicea simonacreata, să iei vitamina k după sfatul farmacistei.

| Lavii007 a răspuns:

Poti face asta doar cu medicamente, dar nu e bine pentru ca dupa aia se deregleaza mai rau.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Excelent raspuns!

| Lamborghiniasx a răspuns:

Bai deci tu nu esti cu toate tiglele pe casa, cum sa faci asa ceva?!
Nu poti sa mai astepti?!

| JohnnyBi a răspuns (pentru Lamborghiniasx):

Sa mai astept ce? pompa de wc noua?

| 구미호 a răspuns:

Nu este bine sa faci asa ceva. Daca e sa mergi la mare poti folosi OB din cele mini care pot fi folosite si de virgine.Nu le purta mai mult de 8 ore. Funda te rog?

| simonacreata a răspuns:

Nu stiu cum sa faci sa iti vina mai repede, dar daca vrei sa amani se poate lua vitamina k. eu am luat cand am fost la mare. nu de capul tau, desigur, vorbeste cu o farmacista.

| MariaMmc a răspuns (pentru simonacreata):

Cat costa vitamina K?