| LeeJiEun a întrebat:

Hei! Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar nu inteleg ceva.
E vorba de baiatul de care imi place. Am aflat numarul lui de telefon si i-am trimis mesaj,a vorbit cu mine pana a aflat ca sunt eu apoi nu mi-a mai raspuns. Pe facebook,desigur,nu-mi raspunde.
De ce cu toata lumea vorbeste, doar cu mine nu?
Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Pai nu e interesat de tine, din pacate nu poti sa obligi omul sa fie interesat de tine si sa te placa.

| SkyPilot a răspuns:

Poate ca nu te place si ai fost prea insistenta.

| NameHarris a răspuns:

Poate esti uratahappy poate nu te imbraci calumea poate ai o reputatie de 2 bani sunt multe variantewinking

| emmaemilia a răspuns:

Poate e timid incearca sa nu ii mai trimiti mesaje vreo saptamana si dupa aia cauta-l si vorbeste mai mult cu el