| DuckDogers a întrebat:

Hei! Sunt împreună cu un băiat de 2 ani de zile.Ne înțelegem foarte bine și relația noastră a evoluat frumos.Mi-am început viața sexuală acum 1 an, dar am o problemă:nu reușesc să am orgasm oricât de excitata sunt sau oricât de mult îmi place ceea ce facem.Atunci când mă masturbez reușesc să am orgasm chiar în rânduri repetate.Nu știu ce să fac ca să pot ajunge la extaz și cu iubitul meu. Vreun sfat serios?

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa-si faca sex oral, spune-i sa isi faca ce face vibratorul ala, trebuie ambi sa fiti satisfacuti nu doar el, asa e ok

| CinevaNou a răspuns (pentru RAY):

Ar trebui sa isi scoata vreo 3 coaste ca sa poata sa-si faca sex oral, dar nu vad ce legatura are asta cu ea?

| RAY a răspuns (pentru CinevaNou):

Sexul oral stimuleaza clitorisul

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Tot voiam sa te intreb, ai terminat scoala? Ai dat bacu? Cu ce se ocupa ray acum? thinking

| RAY a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Sasi spun apoi sa razi de mine sau sa faci barfesti, eu nu intru aici sa socialiez cu nimeni

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

Calm, era doar o curiozitate.

| RAY a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Ok, mai am un an, nu stiu daca il voi da o sa vad eu,la seral nu se invata nimic,ce naiba sa scriu la bac, nici ore nu facem, pai lucru in IT la domiciliu la oamenii acasa, cand ma suna fug la ei sau ei vin la mine, intarnesc tot felul de persoane, la incceput a fost aiurea pe multi niciodata nu le-am cunoscut, uni au electronice de sute de euro isi dai seama nu-i de gluma trebuie sa stii

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru RAY):

A, mult succes. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca nu ai orgasm cand faci sex cu iubitul, inseamna ca iubitul tau nu este tandru cu tine si nu face totul ca si tu sa ajungi pe culmile fericirii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai gandi atat la tine si la extazul tau. Fa-ti datoria cum trebuie!

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, probabil esti o fire mai timida, de ce nu vorbesti cu el despre asta, nu mi se pare ok ca doar el sa ajunga la "placere" si pe tine sa te lase balta.

| qCrazyMan a răspuns:

Apropo dar tu cati ani ai?, eu propun sa-ti faca sex oral. si cred ca atunci o sa ai orgasm big grin

| Kyubii a răspuns:

Dacă atunci când începi ceva tu te gândești decât că vaii dacă iar n-o să am orgasm. în loc să te relaxezi, să te bucuri de moment și partener și să lași totul să vină de la sine.
Încercați poziții noi în locuri noi! Îndepărtați monotonia din pat și poate așa vei reuși!