| ღMikyღ a întrebat:

Acum ceva timp m-am intalnit intamplator cu iubitul meu,(eu stiind ca e la tara pentru 2 luni)la magazin cumparand prezervative. Eu m-am bagat in seama cu el,l-am intrebat daca e ok,asa mai departe si intr-un final pentru ca nu mai aveam stare,l-am intrebat de prezervativele cumparate. El a negat cu toate ca eu i-am explicat clar ca l-am vazut si nu are de ce sa minta. Dupa aceea,s-a scuzat ca trebuia sa se duca acasa. Ne-am luat la revedere dar eu m-am ascuns dupa un colt si cand nu s-a mai uitat, am inceput sa il urmaresc pana la un hotel, unde s-a oprit. In fata acestui hotel era o domnisoara de vreo 18 ani(altfel nu putea sa se cazeze) si au inceput sa se imbratiseze si sa se sarute. +ca a apucat-o si de fund. Au intrat in hotel si eu dupa ei. I-am spus receptionerei ca vin imediat si m-am dus dupa ei pana la camera. Dupa aceea am auzit cum faceau dragoste. I-am sunat parintii deoarece nu mi separe normal ca un copil de14 ani sa faca asta. A venit tatal si mama lui si au batut la usa. In a doua secunda baiatul m-a vazut in timp ce tatal lui ii tragea palme. Mama lui ma consola, stia ca suntem iubiti. Eu am plecat, nu mai avea rost sa stau. M-am dus intr-un bar si m-am imbatat de suparare.Bine macar ca sunt destul de constiincioasa sa nu ma culc cu nimeni la 15 ani, nu ca altii. Am mers acasa, le-am povestit parintilor mei ce s-a intamplat. Era vreo 2 noaptea. M-au inteles,dupa m-am dus la culcare. A doua zi,am primit foarte multe mesaje de la el cu te iubesc,nu ma lasa,nu este ceea ce crezi,etc. Eu l-am sunat si i-am spus ca eu nu vreau sa fiu cu cineva care umbla numai dupa placeri si i-am inchis telefonul,mi-am schimbat cartela si nu am mai avut nici o legatura cu el. Dupa cateva zile,saptamani,intr-o dimineata, suna cineva la usa, era fata cu care ma inselase. Avea o hartie in mana pe care mi-a dat-o s-o vad. Era insarcinata. A inceput sa planga si sa-mi spuna ca nu vrea ca parintii ei sa afle asa ceva, ca nu e vina ei. Eu nu am putut fii rea si i-am spus ca totul se va rezolva si ca nu port pica. Dupa aceea a plecat si de atunci a mai venit o singura data la mine sa imi spuna ca fostul meu iubit a plecat instrainatate pentru totdeauna.De atunci,s-a rupt toata legatura dintre ea,el si eu... Mi-am mai revenit intre timp,este o veste buna. Va rog sa nu ma judecati ca am avut un iubit la o varsta frageda. Cand te indragostesti,te indragostesti si nu mai poti sa faci nimic in privinta asta. Ce parere aveti? Ce ar trebui sa fac? Cateodata nu imi pot lua gandul dela el cu toate ca stiu ce mi-a facut. Ma simt ciudat,foarte ciudat. Nu ma ajuta daca ma criticati,in font, tot ce-a fost, s-a dus.

11 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Imi place de tine, ai o imaginatie foarte bogata. laughing)

| RAY a răspuns:

Voua va plac genul asta de baietii ce sa faci ramai cu el ca e curvar

| ღMikyღ explică (pentru RAY):

Care "voua"? Este nedrept sa generalizezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti mult prea tanara pentru a-ti adresa oarecum tie insati intrebari existentiale. Considera totul de domeniul trecutului si incearca sa-ti traiesti linistita de acum incolo viata.Foarte multi sunt de parere ca prima dragoste nu se uita niciodata indiferent de modul in care s-a terminat aceasta. Felicitari ca : "... Mi-am mai revenit intre timp, este o veste buna. Va rog sa nu ma judecati..." Incearca sa-ti refaci viata sentimentala alaturi de cineva pe care ai sa-l "simti" ca este sufletul pereche.Multa sanatate.

| LoveSleep a răspuns:

Și marmota învelea ciocolata în staniol.

| Doub a răspuns:

laughing))), foarte tare.laughing))

Ce să faci? Mergi mai departe.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Si dupa aceea te-ai trezit din somn.
Interesant vis.
Nu iti spun ce simbolizeaza, ca sa nu te simti rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e vestea buna? L-a calcat cineva cu masina?

| NameHarris a răspuns:

Ai o imaginatie bogata!

| ღMikyღ explică:

Ce va mai place sa va bateti joc sad

| Ioanaa10 a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa iti vezi in continuare de viata ta si sa ai grija la oamenii pe care ii alegi sa-ti fie aproape. Cu timpul iti vei da seama ca ai procedat bine si ca nu era un baiat potrivit din moment ce a facut asta. Ai grija de tine si fii tare! Vei vedea ca va aparea baiatul care sa te merite! Mai ai destul timp.