| gueenzombie8 a întrebat:

Hei TPU, am 16 ani, sunt virgina si as vrea sa imi incep viata sexuala, dar problema este ca am o fantezie sa o fac cu 2 tipi in acelasi timp, este normal? Iubitul meu este plecat cu parintii lui de 8luni si nu mai pot sa aștept, oare fac bine sau voi greși sa il înșel? Ajutați-mă, va rog

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Pai trebuie sa ii spui ca nu mai vrei sa fi cu el apoi iti poti indeplini fantezia, te pot ajuta si eu daca vrei te pup

10 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Stai cuminte si lasa fantezia asta pentru 30 de ani! Pana atunci, cauta un baiat ca lumea si fa cel putin 3-6 luni Petting, ia-ti bacul cu brio si dupa aia poti sa te si dezvirginezi, daca asa vrei!
Dar tine minte-aste cuvinte!
Sexul nu e cicolata, sa il bagi in gura si gata, sa si placa! E mult mai complex, si ca sa il poti savura ca lumea, trebuie sa tii la tip, sa fi relaxata, sa il obligi sa foloseasca prezervativul si preludiul sa fie destul de lung.

| RAY a răspuns:

Omul e o specie poligama asa ca ce simti tu e ceva uman,inseli de fapt dorintele tale,natura ta umana, inselatul e o prostie, inselatul e o inventie umana din moment ce noi nu suntem monogami inselatul e un mit o prostie, fa sex lasa lumea sa vorbeasca, multi traim dupa cum spun alti sa nu inseli ca rade lumea de tine e ca sa nu bei apa ca rade lumea de tine

| Violleta2022 a răspuns:

Nu te stresa prea tare si nu striga ca ragusesti, doar iesi la coltul blocului cat mai sumar imbracata si in cateva minute ai 4 barbati, nu doi, care sa te satisfaca cum iti doresti.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca de fapt fiecare om normal are in viata lui chiar daca neaga vehement acest lucru anumite fantezii sexuale mai mult sau mai putin realizabile. Insa nu este normal sa-ti incepi viata sexuala la varsta ta, dar mai ales in modul prezentat de tine. In rest multa sanatate si noroc in viata.

| Emilian65 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat, asteapta-l pana se intoarce. Daca o faci cu altul/altii inseamna ca nu-l mai doresti pe iubitul tau.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Mergi intr-o vizita la Vaslui, te rezolva baietii acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ceva foarte delicat, as vrea sa intelegi ca nu este tocmai normal sa te grabesti, mai ales ca inca esti mica. Si chiar daca suntem in 2016 nu poate sa nu ma mire faptul ca o fata de 16 ani isi doreste sa faca sex cu "2 tipi", ca sa nu mai spun ca mai ai si un prieten la care nu cred ca ti, pentru ca daca tineai cu adevarat, nici macar nu te-ai fi gandit la astfel de lucrui. In orice caz, daca asta simti si vrei neaparat sa-ti indeplinesti fanteziile, n-ai decat. Sfatul meu ar fi sa te gandesti inainte la urmari si mai ales la consecinte. Pentru ca fiecare alegem cum sa ne traim viata, dar important este modul in care o facem!

| Printesa10TM a răspuns:

Fa ce iti spune inima, dar ai grija sa fie decizia buna. Sa nu iti para rau dupa.

| Dooozer a răspuns:

De ce cu 2 cand poti cu unu?

| Iulian455 a răspuns:

Direct star porno in devenire!