| Sergiu6666 a întrebat:

Hei TPU am facut-o pana acum de vreo 5 ori (cu prezervativ ) si pana acum nu mi s-a rupt ata aia oare de ce? ii vreo problema sau trebuie sa fac fara prezervativ sa se rupa?

Răspuns Câştigător
| Maximilian191 a răspuns:

Să inteleg că esti băiat? Ața aia poate să nu se rupă niciodată, cu ce te deranjează? Multi au ata aia si sint căsătoriti au familie si copii, acum depinde de organism, poate o vei rupe vreodată, dacă te deranjeaza asa de tare mergi la doctor si scapi de ea(de ață)

| Sergiu6666 explică (pentru Maximilian191):

Ms de raspuns voiam doar sa stiu daca e normal sa nu se rupa :3 laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Sergiu6666):

Mersi pentru fundă, incearcă să o faci si fără prezervativ, poate o vei rupe ața.Ce virstă ai? Dar fata?

| Sergiu6666 explică (pentru CristiDinBucuresti):

17 amandoi laughing si nu fac fara prezervativ nu vreau copii laughing

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

60% din barbati traiesc cu frenul integru toata viata, deci nu e nimic anormal.

| epurasu a răspuns:

Nu este vreo regula ca trebuie sa se rupa! stai linistit nu prezinta nici un avantaj sau dezavantaj ca se rupe sau nu.

| pepsi99 a răspuns:

Inseamna ca himenul este foarte elastic. Dar daca ti-a curs sange deja e rupt.

| Sergiu6666 explică (pentru pepsi99):

Nu vreau sa te dezamagesc dar sunt baiat rolling on the floor)

| Maximilian191 a răspuns:

Este posibil sa se rupa in timp, in timpul unui act sexual mai intens, sau poti ramane cu ea, lejer.