| anonim_4396 a întrebat:

Am făcut sex neprotejat cu iubitul meu, dar nu-l pot numi sex, adică doar a băgat.o odată si a scos.o deoarece nu suportam durerea. El nu a ejaculat in mine, şi nici acel lichid preejucolator din spusele lui nu a existat. Dar mă doare foarte tare capul si am dureri mari jos. Mi-e mi-a venit ciclul timp de 7 zile, in cantitate mare luna trecuta, dar luna asta am o intarziere, inca nu mi-a venit. Am vreo şansă să fiu insărcinată?

16 răspunsuri:
| Ady93 a răspuns:

Nu ai cum. Cred ca durerea de cap e nocebo (adica ti-ai creato tu din cauza fricii/stresului). Dar de durerea de la fofoloanca nu stiu. Google it.

| KamaSutra a răspuns:

Nu exista nicio sansa
E doar o intarziere

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca acea penetrarea s-a petrecut in zilele de fertilitate mare/maxima nu se poate elimina total posibilitatea de sarcina deoarece aceasta exista chiar daca este una foarte foarte mica. Durerea foarte mare se datoreaza intinderii bruste si exagerate a muschilor circulari ai vaginului tau in urma introducerii bruste si fortate in gaurica stramta existenta in vaginul tau al unui penis, posibil si exagerat de gros. Durerea poate persista chiar si 3-4 zile. Se pune intrebarea daca este vorba de o intarziere sau ai un ciclu menstrual neregulat? Daca presupusa intarziere a depasit 7 zile fata de data la care trebuia sa inceapa menstruatia, iti poti face un test de sarcina.Multa sanatate.

| Anonim12345678911111 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Penetrarea nu s-a petrecut in timpul fertilitatii!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Anonim12345678911111):

Deoarece sexul nu s-a petrecut in perioada fertila si nu a existat nici ejaculare in vagin probabilitatea teoretica de a se instala o sarcina este mai mica de 5% sau cu alte cuvinte aproape imposibila.

| neutrino a răspuns:

Daca asa-zisul sex nu a fost protejat, atunci te poti astepta si la o sarcina!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam da, esti sigura ca nu a ejaculat in tine?

| Anonim12345678911111 a răspuns (pentru anonim_4396):

Foarte sigura

| anonim_4396 explică (pentru Anonim12345678911111):

Pai ce sa zic, eu zic ca nu putem fi siguri de nimic in viata asta, cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina de 2 ori!

| BountyWG a răspuns:

Eu zic ca nu esti insarcinata. Totusi ar fi potrivit un test de sarcina pentru a fi sigura happy

| AlissBrie a răspuns:

Nu te mai speria si sa iti pui intrebari degeaba! Nu, nicio sansa.In cazul asta.Ganditi si voi si nu va mai ingrijorati asa din orice laughing pai pentru. a ramane insarcinata este nevoie de mai mult, nu doar asa una doua.Toate simptomele astea sunt normale la varsta adolescentei.Stai linistita.

| Agenta000 a răspuns:

Poti face un test de sarcina sa vezi daca esti insarcinata dar nu ai aproape nici o sansa!

| DenisaAlexandra2000 a răspuns:

Dupa cum ai povestit tu nu prea ar fi sanse, totul depinde de perioada ta fertila

| kakashi22 a răspuns:

Stai linistita nu este nicio sansa.