| ILoveLoverbirds a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare ce ma framanta rau. Am un iubit si ma gandesc sa ma despart de el, chiar daca imi place mult pentru ca imi mai place si de alt baiat, Mihai, si si lui ii place de mine dar si de prietena mea cea mai buna, Adela. Si BFF a mea are prieten, dar nu-i place de Mihai ci doar de iubitul ei, Stefan. Ce ar tebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Pare atat de importanta alegerea incat cred ca e ok si suficient sa dai cu banul.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inca sunteti la stadiul de placut, deci inca undeva la 11-12 ani!
Joaca de copii, azi iti place de unul, maine nu-ti mai place, deci nimic serios!

| Violleta2022 a răspuns:

Asa-i cand esti fetita si in loc sa te joci cu papusile, le confunzi cu baietii.
Placutul este dupa toane la tine, dar daca nu inveti s atratezi si baietii ca pe oamenii mari, cu respect si bun simt, atunci risti sa patesti la fel, sau chiar mai rau.

| UnBroken2016 a răspuns:

Sa lasi "iubitii" pentru cativa ani.

| ambicio a răspuns:

Daca place 2 fete, tu clar nu trebuie sa fi o alegere pentru el(Mihai). Pe iubitul tau daca chiar tineai la el nu te gandeai sa te despati de el deci in concuzie nu fi cu nici unul.

| RedZPlays a răspuns:

Mi-o trecut viata prin fata ochilor cand am citit. Deci stai. Ai un iubit.Iti place de altul, Si lui ii place de tine.Dar si de prietena mea cea mai buna.Si BFF a ta are prieten, Dar nu-i place de mihaita ci doar de iubitul ei, stefan.Ce mama masi ma. Aveti 11 ani si aveti 1333 iubiti.