| Tinna666 a întrebat:

Hei TPU,am o intrebare pentru baieti. daca ati avea o relatie la distanta cu o fata,relatie in care sa va fi intalnit de cateva ori,sa ajungeti sa tineti la fata aia si ea sa va greseasca intr-atat incat sa nu mai vreti sa iti cu ea, dar totusi sa ii mai raspundeti sec din cand in cand la mesaje...cum ati reactiona daca ar aparea intr-o zi acolo, asteptandu-va sa isi ceara iertare?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Curva ramene curva pe viata si prosti care nu inteleg asta sufera mereu, eu iert dar nu uit, ca omul nu se schimba el isi repeta mereu trecutul cand are sansa potrivita, mi-a gresit mi-a dovedit ca e o tarfa asta e, faza cu a acel teatru ieftin lacrimogen sal pastreze pentru actorie nu pentru mine, dar daca mi-ar cere iertare mi-ar fi egal

| Viitorulapropiat a răspuns:

Pai depinde de greseala facuta.In general relatia la distanta este destul de fragila ca sa se mai petreaca si greseli destul de mari.Eu,daca as vedea ca ii pare intr-adevar rau pentru ceea ce a facut si chiar vrea sa ne impacam, as incerca sa-i mai acord o sansa.Pana la urma, daca chiar ai iubit-o pe acea persoana, nu poti renunta la ea asa cu una cu doua.Acum depinde de caracterul fiecarui persoane, unii mai sunt orgoliosi si nu vor sa-si calce pe orgoliu (eu le numesc persoane proaste), sau altii incapatanati, dar indiferent de caracter o iubire adevarata nu poate fi inlaturata asa ca pe o carpa.

| Petripetri a răspuns:

Am un prieten care a trecut fix prin ce povestesti tu! S au vazut de cateva ori dupa care el a plecat cu serviciul in irlanda au tinut legatura oarecum sec cum zici tu pana intr o zi cand ea l a sunat plangand sa i spuna ca e in aeroport in dublin sa vina sa o ia ca acasa nu se mai intoarce nu fara el! S au casatorit si au si copii! daca ar mai exista ceva eu unul m as bucura

| zipiiii a răspuns:

Depinde si de greseala si de cat tine la tine, daca apari subit si vrea decat sa ti o traga, va fi bine, daca e altceva la mijloc depinde ce discutie si ce va fi pe viitor, dar daca inca iti raspunde, inseamna ca nu e indiferent la gandul tau!