| Dafii a întrebat:

AM o mare,mare problema crying. Iubesc sa ma masturbez pana ajung la orgasm.
Eu inca sunt virgina, dar fac masurbarea pe exterior cam la 2-3 zile.
e grav?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina, ce virstă ai?

| RAY a răspuns:

Ce e rau in asta nu inteleg

| mihai69 a răspuns:

E grav. În mod normal trebuie s-o faci de două - trei ori pe zi! Ia repede măsuri!
PS glumesc. Dar serios vorbind: e perfect normal, atât timp cât reușești să ai timp și pentru rezolvarea restului problemelor cotidiene pe care le ai.

| lpavel a răspuns:

NU! De ce ar fi grav? Eu as zice ca e bine petru ca : 1- e placere, 2 - iti cunosti mai bine corpul... Nu ti se intampla nimic happy

| Alcyon a răspuns:

E foarte grav. Or sa-ti iasa neuronii prin ***. happy

| NoName0x0 a răspuns:

Hormonii tai o iau razna. Cati ani ai?

| Quassaar a răspuns:

Iubește in continuare acest lucru. Nu este absolut nimic grav. Ai s-o mai rărești după ce îți începi viață sexuala. Bucura-te de corpul tau, dar cu măsură. Orice exces de orice fel dăunează la un moment dat. Daca masturbarea te face fericita si ai orgasm, bravo pentru tine.

| Constantinescu_Remus_1979 a răspuns:

Relaxeaza-te, nu e nimic grav, e normal si...chiar placut, nu? happy Lowkee ala care razi ca sconcsul, se refera la orgasm clitoridian, inteligentule.In fine... Dupa cum spuneam, nu e nimic daunator, numai sa nu ajungi sa inlocuiesti un prieten cu degetul, ca asta nu e bine pe viitor.

| UnNecunoscut97 a răspuns:

Pentru tine nu da pentru degete da...cumparati un vibratorlaughing