| DeeaBrunetika a întrebat:

Am o prietena foarte buna si aceasta face mai mereu sex anal cu iubitul ei. Dupa 2 saptamani de la primul anal pe care il facuse am observat ca incepe sa i se schimbe forma fundului. A inceput sa ii fie mai bombat, mai moale, mai mare. Schimbarea se vede foarte tare. Credeti ca sexul anal mareste fundul?
Credeti ca de la asta are fundul mai bombat acum? :*
Nu jigniti:*. Dau fundița ❤

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu sexul anal nu modifica forma feselor. Scimbarile sunt determinate doar de cresterea in varsta si de imaginatia voastra.

| Jardelin a răspuns (pentru Brigaela):

E baiat. Si tras nickname de fata si face troll! Asta e a doua lui intrebare, prima incepe "Sint baiat si am 16 ani..."

6 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu contează dacă tu eşti fata în cauză sau nu.E normal să se dezvolte corpul în timp.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Inseamna ca eu da bine la buci daca ii mai bombat ca inainte yeeeeee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a ingrasat si nu observi laughing

| Hitback a răspuns:

Cred ca s-a pus pe dieta cu gogosi laughing) altfel nu imi explic.

| DeeaBrunetika explică:

Jardelin sunt fata. In prima intrebare am spus : "sunt cu un baiat", ma refeream ca am o relatiewinking