| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mare nelamurire si nu cred ca este doar a mea ci cred ca este in general! Anii trecuti nu ma placea niciun baiat, bun nu se uitau la mine pentru ca eram plinuta acum am slabit umbla dupa mine baietii, doar ca umbla pentru felul in care arat nu pentru ce gandesc! De ce nu se mai gasesc baieti care sa se uite si la alte adspecte in afara de aspect si sex? In ziua de azi in loc sa fii mandra ca esti virgina, baietii spun ca nu le place ca e cu sange cu alte cele si mi se pare o mare ipocrizie, iar baietii mai mari si sa zic mai "copti" dupa care ma mai uit nu se uita la una mai mica ca nu ii ofera si daca au una care le ofera tot cauta si in alta pare! Toti sunt asa sau asta e "norocul" meu de a da numai peste specimene de genul?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| DamnedShadow a răspuns:

E adevarat, din pacate. Cu greu mai gasesti vreun baiat sau o fata care sa mai gandeasca "demodat" in ziua de astazi, care sa vada mai mult decat ceea ce este la suprafata si care sa stie sa aprecieze inocenta. Putem sa dam vina, desigur, pe mass-media... insa noi suntem cei care raspundem la ceea ce vedem.
In fine, degeaba incercam sa schimbam mentalitatea lor, oricum o sa creasca si la minte si o sa isi dea seama de ceea ce au facut sau nu au facut. Probabil prea tarziu, dar e decizia lor. ( 16 ani apropo happy )

| neutrino a răspuns:

Tu acum ce faci, cauti ca la piata?

| SufletulPetrecerii a răspuns (pentru neutrino):

Nu laughing dau de baieti intamplator na cunosc si eu lume socializez, dar imi dau seama ca nu mai e ca pe vremuri in ziua de azi baietii nu prea mai fac nimic si nu se gandesc decat la SEX

| neutrino a răspuns (pentru SufletulPetrecerii):

Acestea sunt timpurile pe care le traim, era sexului. Se fac relatii numai cu acest gand. Este uimitor cum fetele de azi doresc sa devina femei cat mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| LittleEvil666 a răspuns:

Wow nu pot sa iti zic decat felicitari fiindca in ziua de azi rar mai vezi o fata sau un baiat care sa vrea o relatie fara sa implice si asta eu sunt cu o fata de 2 ani si 7 luni si dabea dupa 2 ani si 2 luni fara sa ai zic eu absolut nimic a decis ca vrea sa mearga mai departe. Prima data am intrebat-o daca chiar e sigura de ce vrea ca daca va fi sa ne despartim sa nu zica ca imi bat joc de ea. Deci eu cred ca doar tu dai peste astfel de specimene cine stie poate vei gasi si tu un baiat ok's. Succes!

| SufletulPetrecerii a răspuns (pentru LittleEvil666):

Multumesc! Oricum felicitari pentru ca ai asteptat-o atat rar mai vezi asemenea persoane! Sunteti de aceeasi varsta sau care este diiferenta dintre voi?(daca nu te supara intrebarea mea)

| LittleEvil666 a răspuns (pentru SufletulPetrecerii):

E ceva diferenta intre noi in jur de 2 ani si jumatate cam asa.
Dar treaba e ca eu pe ea o cunosc de la 14 ani doar ca de pe atunci nu o percepeam decat ca pe o prietena relatia dintre noi a inceput dintr-o joaca si asa am ramas impreuna Eu pentru ea am fost si din ce vad voi fi singurul pentru ca a inceput sa imi propuna rochii de mireasa laughing si inele de logodna. Sunt cu ea de la 16 ani si jumatate ai ei si pot sa zic ca ne intelegem foarte bine unu in compania altuia.

| SufletulPetrecerii a răspuns (pentru LittleEvil666):

Nu e diferenta asa mare adica e o diferenta normala pentru ca si asa se zice ca baietii se maturizeaza mai greu (demonstrat in Marea Britanie)! Oricum de obicei dintr-o joaca incep relatiile frumoase si de lunga durata si sa nu uit sa iit zic nu te speria de chestia cu rochiile logodna etc inseamna ca tine la tine nu cred ca ar fi ceva serios momentan pana la urma sunt doar vorbe, tu mentine-te tare pe pozitie si sa aveti o relatie frumoasa in continuare! Felicitari!:*

| guydo a răspuns:

Fetelor,v-au mai mintit parinti? dc spuneti ca nu inseamna ca au facut-o bine, virginatatea este o minciuna.Sexul este un instinct foarte primitiv mai decat sarutul asa ca nu vad de ce sa nu o faceti.Nu vreti sa va simtiti bine? ...in rest i-a atitudine sa fi un premiu greu de cucerit si o sa ai baietii care i vrei tu

| SufletulPetrecerii a răspuns (pentru guydo):

Nu e vorba ca nu vrem sau lucruri de genul, dar eu am principiile mele si cred ca fiecare varsta cu etapele ei adica eu as vrea mai intai sa am un iubit si la inceput saruturi alea alea dupa care cand imi demonstreaza si ma face sa imi doresc sa trec mai departe atunci, doar ca in ziua de azi toti vor si vor pe loc ca la piata!