| lulu5142 a întrebat:

Hei TPU am si eu un dubiu. iubiul meu a fost cam ocupat in ultimele zile iar eu nu pot iesii seara cand el iese de la servici din cauza parintilor. ai mei vor fi plecati cateva zile din oras iar iubitul a zis ca vrea sa vina sa dormim impreuna. credeti ca a spus asta pentru ca vrea sa facem dragoste? mentionez ca pana acum am avut contacte sexuale dar fara penetrare pentru ca eu nu ma simteam pregatita

8 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Cum adica ati avut "contacte sexuale dar fara penetrare"? Da, cu siguranta la asta se referea. Eu zic sa aveti grija ce faceti. Din cate am inteles tu esti minora, iar el nu. Daca apar probleme el poate face puscarie pentru greseala asta.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ce crezi? mai ales ca i ai mai oferit cate ceva deja

| neutrino a răspuns:

Te inseli, el nu doreste sa faca dragoste cu tine, ar fi chiar imposibil, dar sex, sigur doreste, si-l va face!

| ywar a răspuns:

Nuuuuuu! vrea sa iti citeasca sonetele lui Shakespeare! normal ca vrea sa faca amor cu tine. Soarele mareste pofta de sex, e vara! happy

| Hαppiηеss a răspuns:

Cum sa ai contact sexual fara penetrare? nu exista asa ceva, decat sex oral. Probabil ca vrea si omul sa faceti dragoste, dar daca nu te simti inca pregatita nu te obliga nimeni sa o faci ii poti spune de dinainte sa nu aiba asteptari mari ca nu se intampla nimic.

| lolylolypops a răspuns:

Depinde! Cati ani aveti? Da, logic ca de-asta vrea sa vina, din moment ce ati mai avut contacte(sper ca tot cu el)te iubeste si vrea ceva mai mult! Dar cati ani aveti? Te pup si ai mare grija.

| Xenia16 a răspuns:

Contact sexual fara penetrare nu exista, da probabil, daca nu vrei asta ii spui

| Lucian_Rapid_1992 a răspuns:

Nu exista contact sexual fara penetrare. Iar penetrarea unei minore duce la cativa ani buni de bulau. Deci, nuprea e combinatie relatia asta.