| htcwildfire a întrebat:

Am un amic de un an si in ultima luna am inceput sa ne intelegem foarte bine si sa vorbim foarte mult la scoala si pe mess. Eu am inceput sa.l plac dar nu as vrea sa.i spun inca, defat nu prea stiu ce sa fac. Nu stiu sigur daca ma place, pentru ca acum 2 saptamani mi-a zis ca o fata din scoala pe care o placea l.a refuzat si era destul de suparat. Eu am incercat sa.l consolez si el a inceput sa ma vada apropiata de el, la fel si eu. Dar am impresia ca el ma place ca o amica si atat. Dar pe mess imi pune in continuu ":*" si >":d

5 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Nu contează chiar deloc ce fel de emoticoane îţi pune.
Eu aş zice că dacă nu vezi vreun semn concret, s-o laşi baltă, nu vrei să-ţi strici prietenie cu el, bănuiesc.

| micutsa19 a răspuns:

Eu zic ca emoticoanele chiar nu au nici-o importanta atunci cand te intelegi bine cu o persoana evident ca iti permiti sa vb astfel...ce stiu eu propune-i sa iesiti seara la o plimbare mai vorbiti mai una alta si din vorba in vorba incearca sa intri in acest subiect dar nu il aborda prea tare i-al mai pe departe,,, daca vezi k nu da semne in favoarea ta atunci pastreaza-l ca amic chiar nu are rost sa strici o prietenie, in ziua de azi mai rar gasesti asa prieteniwinking

| Gdeni a răspuns:

Te vede ca pe o prietena buna! poate strici o prietenie frumoasa.

| Azµre a răspuns:

Ți-am mai zis odată așteaptă să vezi cum evoluează treaba.

| Moxye a răspuns:

Poti sa vezi daca te place.Incearca si pupal pe obraz dupa aia mai inspre gura. Vorbeste cu el despre ce fel de fete ii plac si dupa aia ii supui dar o fata ca si mine mai place ca pretena ta...Etc.Bafta