| HELPPEASE727273u3heye28282837 a întrebat:

Hei TPU.Cand am fost intr-o excursie era clasa mea si inca o clasa am mers cu autocarul si langa mine a stat o fata pe care o placeam.Am impartit o acadea in forma de inima, cand am plecat sper casa cu autocarul i-am spus ca o iubesc si cand s-a ridicat sa mearga pana la profa sa intrebe cati km mai sunt un baiat a invitat-o la el pe scaun si au stat acolo 30 minute si nu a mai venit la mine dupaia la scoala vorbeau mereu si cred ca sunt impreuna.Dupa cateva luni a zis ca vrea sa fie iubita mea dar dupa ne-am certat decii... tipul ala credeti ca e impreuna cu ea si mai am sanse?

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Nu e singura fata de pe planeta!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ia-o usor ca nici prietena nu-ti este si tu vorbesti de "iubita", de parca ai stii cu ce se mananca aia.
La varsata voastra se fac prietenii din juma in juma de ora, este ceva normal, alta, daca asta ti-a zburat din mana.