| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU.ce inseamna faptul ca el nu se prezinta cu mine in public si cand iesim platesc eu?

46 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna multe, poate ca i este rsine sa iasa cu tine, e timid, are pe alta etc faza ca platesti tu e smecher si profita de tine, din ce am vazut eu are 18 ani ce ai putea sa ceri de la un pusti de 18 ani, normal ca omul nu are habar ce vrea si scopul lui e sexul, daca iasa cu tine ce agata? prea repede va grabiti in relatii, o conversatie serioasa ai incercat cu el?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru RAY):

De obicei schimba subiectul si n.ai cu cine discuta

| RAY a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Observ ca tu nu sti ce vrei de fapt si nici el, dar de ce stai cu el?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru RAY):

Sentimente de iubire

| Drimmero a răspuns:

Profita de tine si nu ii place sa iasa cu tine, evita o ''ieseala'' cu tine.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stiu..adica nu cred ca arat rau ..toti imi zic ca arat foarte bine si el si prietenii lui care stiu ca suntem impreuna.Pur si simplu iesim, dar nu prea la vazul lumii

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Daca tu esti cea din avatar, nu, nu arati rau, dar nu aici se pune problema, nu m-am referit la fizic. Eu ma refer ca el s-a cam plictisit de tine, iar uneori te mai vede un privilegiu bun pentru ''profit''.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

Citeste si ce i.am spus lu Peridava mai sus.Ce parere ai?

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Razbunarea e arma pr0stului. N-are rost sa te complici cumva cu el, mai sunt baieti pe lumea asta. In viata nu e nimic roz, trebuie sa stii sa si pierzi. Gaseste-ti altul (asa te rezbuni)!

| Oana92 a răspuns:

Ca e nesimtit si prost crescut. Si probabil ca nu esti singura din viata lui...

| peperonies a răspuns:

Ca esti a 2-a femeie.

| Peridava a răspuns:

Uuuu, urit. Profita de tine. Nu te va lua de nevasta niciodata. Doar sexul e bun. Si il mai si platesti?! ********!

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Peridava):

Nu am avut relatii sexuale si nici nu voi avea cu el

| Peridava a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Hmmm... stiu si eu! Dar el spera. Oricum, daca nu iese cu tine, ceva e putred.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Peridava):

Cum sa ma razbun pe el? Vreau sa il las. S.a folosit de mine pentru a merge la petreceri pentru ca sunt mai populara, cand ieseam mereu zicea ca n.are bani si plateam eu si el avea bani sa mearga la mare etc..si plus de asta am aflat ca a umblat la inceput si cu mine si cu alta si dupa ma mai insela cu altele 2 si vara trecuta si.a tras.o cu una la mare si a mai fost si cu o curva...

| Peridava a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Lasa-l pur si simplu. Ii spui:pa! Fara mila, fara regrete.
Ca a facut sex cu altele, e explicabil daca spui ca nu a facut cu tine. Barbatii nu rezista fara.
Ca sa te razbuni pentru toate astea, mai ales pentru cheltuieli (acum imi dau seama ca o facea intentionat, sa te stoarca de bani), inca nu am o idee. Dar, o merita! Poti sa te razbuni si mai tirziu, cu mintea limpede. Acum renunta la el.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Peridava):

Nu a facut cu mine pentru ca nu voiam eu nu pentru ca tinea de el chestia asta. Toti mi.au zis ca e un nesimtit si eu totusi am zis sa incerc si parca cu mine a fost mai nesimtit decat cu toata lumea

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Păi de ce mai stai în relație dacă știi că nu vei avea relații sexuale cu el?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Wow..sa fii intr.o relatie nu presupune doar relatii sexuale, Einstein..adica na. vorbeam chestii. aveam multe lucruri comune..scoala,chestii,olimpiada de mate

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Și de unde a dedus creierul tău genial că am afirmat că presupune doar relatii sexuale? Orice relație o ai ca să funcționeze și dacă funcționează la asta va duce altfel nu poate fi numită relație. Ești imatură.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Nu am 18 ani si nu vreau sa fiu o panarama gen.

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Ok, nu ai 18 ani, dar dacă zici că nu vei avea relații sexuale cu el te gândești că relația nu va ține până când vei împlini 18 ani, greșesc?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

O ''va astepta'' pana cand implineste fata 18 anirolling on the floor))!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Dacă e băiat corect și o iubește, ceea ce nu cred, va aștepta, dar alta e problema. Nici ea nu crede în relația asta, e doar gen ca să fie.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Exact, de umplutura. Si dupa ce a scris mai sus nu cred ca e baiat corect, doar profita, mai ales ca tipa ii face mofturile pe unde pleaca ei prin oras, dar nu cred ca exista cazuri in care sa astepti atat dupa cineva, parerea mea.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Stii gen daca ai fi fost sa-mi spui chestiile astea mai demult cred ca viata mea ar fi fost mult mai buna..Acum gen l.am lasat si i.am zis de ce si mi-a zis ca cica is o buna acrita, ca l.am ranit, ca nu se astepta la asta de la mine..si a negat tot..desi toata lumea stie ce a facut el. zicea toate astea ca sa para ca nu a facut nimic.e un super nesimtit si eu am nfost proasta care si.a pierdut timpul cu el

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Păi dacă ești genul care se lasă păcălită de două vrăjeli, aici e și vina ta. Cum să intri în relație cu asemenea om?

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

Nu e asa..Adica eu chiar am tinut la el, numai ca asta nu e motiv sa-mi pierd virginitatea.Eu sunt mai de moda veche la chestiile astea si gen vreau sa ma casatoresc virgina.

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Nu esti de moda veche, gandesti normal. Tu la 15-16 ani(atat iti dau), nu stiu ce varsta ai tu, e chiar normal sa fii virgina. Mai sunt si panarame care se rup de la 13-14 ani, dar aici deja e altceva.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Nu stiu ..adica nu am fost cu el din prima..adica 6 luni s.a dat incontinuu la mine si mi.a dat cadou de Craciun si apoi de ziua mea si s.a comportat super frumos.Initial nu voiam sa fiu cu el pentru ca era prea increzut si credea ca poate fi cu oricine si dupa intervalul asta ne.am intalnit la o petrecere si m.a chemat afara sa ne plimbam si deodata m.a sarutat. Chiar mi-a placut de el.dar toata lumea il uraste pentru ca e un increzut, e naspa cu toti si toate fostele lui prietene au zis ca e un nesimtit.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

Implinesc 17 in cateva zile

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

E genul de pusti de 14-15 ani care crede ca i se cuvinte totul? rasfatat notoriu? Daca da, inteleg de ce lumea nu-l suporta...grija mare cu d-astia!

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Multi inainte, am fost pe-aproape. Sa fii sanatoasa si fericita!

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Tu de exemplu i.ai face asta unei fete?

| T0T a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Nu.

| SofiaAbigail a răspuns (pentru Drimmero):

El are 18

| SofiaAbigail a răspuns (pentru T0T):

Cat tineau la tine de obicei relatiile?

| Armenianeek a răspuns:

Te joacă bine. Nu te înjosi în fața lui, pune punct și gata.

| saftaiiustin a răspuns:

Dupa parerea mea doar te foloseste

| xXBeSpecialXx a răspuns:

Draga mea, asta poate asta poate spune multe:
1.Ii este rusine cu tine.(pentru ca este handicapat)
2.Te uraste.(pentru ca este handicapat)
3. Vrea sa spuna "stop" relatiei.(pentru ca este handicapat)
Aici decizi tu...Nu iti impun nimic, dar te sfatuiesc sa nu stai prea mult cu acesti presupusi "gentle-mani"...laughing

| SofiaAbigail a răspuns (pentru xXBeSpecialXx):

Imi vine sa il omor crying

| Drimmero a răspuns (pentru SofiaAbigail):

Daca nu-ti mai ramane nimic de facut, da-i la temelie. Glumesc, cum am scris si mai sus, fa-ti alt ''barbat'', lasa-l p-asta.

| anonim_4396 explică (pentru xXBeSpecialXx):

Din start presupunem ca e el handicapat? Poate ei ii miroase gura, de exemplu, de ce trebuie sa fim rai?