| Meow_Patry_1993 a întrebat:

Hei TPU, ce sa fac daca baiatul de care sunt indragostita s-a suparat pe mine?
Eu, eu chiar l-am iubit...

P.S:s-a suparat ca i-am tras o palma

13 răspunsuri:
| kurinkita a răspuns:

Vad ca se raspandeste romantismul asta de Vaslui.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Hehe ai avut bulan ca nu ti-a intors-o inapoi cu ce DREPT l-ai plesnit? nu iti este rusine voi fetelor aveti impresia ca daca noi nu avem voie sa dam in voi voua vi se cuvine sa dati, ati vrut egalitate de gen atunci primiti aceeasi cafteala ca si barbatul FARA DISCRIMINARE. baiatul s-a suparat pe buna dreptate halele maica sfanta sa te ignore tot restul vietii

| corbulalbrosu a răspuns:

Tu la ce te asteptai, la felicitari, sau la multumiri din partea lui? Cel putin ti-ai pus macar intrebarea in ce mod ai fi reactiont tu in cazul in care te palmuia el? Comportamentul tau este lamentabil, fiindca denota un caracter, o fire inaceptabila pentru o fata/femeie.

| h3r a răspuns:

O fi durut tare.

| UnBroken2016 a răspuns:

De ce i-ai dat o palma daca il "iubeai"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

L-a mangaiat

| ExprimareLibera a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ca să nu îi dea un picior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu m-as fi suparat pe tine, ti-as fi tras doua inapoi.

N-ai ce sa faci, esti nesimtita. Nu poti iubi o persoana si sa o tratezi asa, nici in gluma.

| UzOm a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate a vrut să vadă dacă-i masochist.

| Sfatuitoarea01 a răspuns:

Da-eu si pe a doua, sa aiba motiv de suparare.

| Sfatuitoarea01 a răspuns (pentru Sfatuitoarea01):

Nu merge sa pun corectie, te prinzi tu

| CoSmiN17052004 a răspuns:

Buna,fa tot posibilul sa il impresionezi. Cereti scuze apoi invita l in oras la un suc pentru inceput.
Atunci iti vei da seama daca te place, daca vrea sa fiti prieteni si in caz de refuza pe motive gen trebuie sa merg la bunica sau asa ceva e clar ca te evita si nu vrea sa aiba de a face cu tine