| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti sa-l intreb pe baiatul pe care-l plac,, Ce mai face’’ pe ask? (l-am vazut doar o data si e mai mare ) FUNDA!

6 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Unde lucreaza si de unde si-o facut comanda la verighete

| KamaSutra a răspuns:

Poti sa-l intrebi, desi este o intrebare banal si enervanta( nu o suport).

| neutrino a răspuns:

Daca tu crezi ca te linisteste, atunci il poti intreba.

| ywar a răspuns:

La cat de desteapta esti poti sa-l intrebi! Daca iti va returna un raspuns de genul: dau din craci pentru saraci sa nu te superi.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Intrebarea asta "Ce faci?" e cat se poate de banala si stupida, cu toate ca si eu o pun adeseori.
Intreaba-l, n-ai nimic de pierdut.

| AnNéVidoff a răspuns:

laughing)) stiu ca nu asta astepti dar iti place si l-ai vazut doar o data...inseamna ca il placi pentru fizic pentru ca nu i se scrie ce stie in frunte mai mult ca sigur.Sau scrie? Eu unul am 13 ani si sa ma intrebe o fata pe care am vazut-o doar o data si cica ma place ce mai fac si pe ask, presupun ca cu anonim, ca altfel exista si mesaje normale cred ca ai fi, scuza-mi limbajul, un fel de Jaga Aer Rac Tata Elefant Aerosol.Citeste literele mari. Daca nu stii ce inseamna cauta pe net.E penibil ceea ce incerci tu.Si e penibil sa spui ca l-ai vazut o data si iti place. Daca tu nu arati bine ca sa stea cu tine ca sa se pupe, daca e normal la cap iti da reject rolling on the floor))). Evita-l si fa-i un bine.Si tie la fel. Vorbesc foarte serios.Deci l-ai vazut doar o data...presupun ca va cunoasteti de ceva sau l-ai vazut la scoala? Sau liceu? Orice e posibil.Dar din ce spui tu e ceva el are o gagica se linge cu ea poate acum si tu ii da mesaj cu ce mai face!? laughing))
Si ca sa iti raspund la intrebare sa te multumescbig grina
Dar daca arata bine cred ca pana ai scris tu intrebarea alte 20 au intrebat acelasi lucru.Si nu e ce mai faci ca idee.Ca face o....Se intreaba:Ce mai spui? Cum te mai simti? Ce mai zici?
Sa fi fost in locul lui nu cred ca iti raspundeam.Fi diferita. Daca si fete si baieti cu zecile o sa il intrebe ce faci realizezi? Intreaba-l si gata laughing)).Dar nu fi banala sa ii spui ceva de genul :''Buna! Ce mai faci?''
''Buna si tie! Fac o...' laughing)
La modul cel mai serios vorbind fi mai diferita. Spui ca l-ai vazut o data si il placi? Nu o sa ajunga relatia departe oricum. Daca sa zicem ca ii ia parul foc, prin absurd, sau se tunde chel, ca na e intr-o pasa feng-shui il lasi? Ca nu vezi un baiat o data si il placi.Nu suntem in telenovele Ana...
FUNDA?