| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Cum "intru în vorbă" cu un tip pasionat de fotografie?

8 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Ii propui sa te fotografieze...

goala.

Artistic, nu?

| LaLaura a răspuns:

Buna, simplu ii admiri fotografiile ( asta daca e fotograf), dar incerca sa nu pari falsa daca chiar nu iti place cum fotografiaza. Poti sa ii pui intrebati despre aparat, ce crede despre firma Nikon, Canon, care e mai buna, ce tip de fotografii ii plac.

| corbulalbrosu a răspuns:

Printr-o sedinta foto.

| OnuOnulică a răspuns:

Te dai si tu drept fotograf si vorbiti despre diverse lucruri legate de fotografie.

| LoveSleep a răspuns:

Cu grijă.

| grab a răspuns:

Il rogi sa iti faca o sedinta foto.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

- Buna, pisi. Ce-ai zice sa-mi faci o poza... nud?

| CatalinaAdela a răspuns:

Intreaba-l ce aparat si ce obiectiv are thinking laughing