| AndreeaLuiza21 a întrebat:

Cum pot castiga bani?
Mentionez ca am 12 ani.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Poti castiga o gramada de bani daca te tii de carte, daca termini scoala, apoi liceul, apoi faci si o facultate buna si iti gasesti si un loc de munca onorabil.

| corbulalbrosu a răspuns:

La varsta ta este o utopie sa crezi in asa ceva.Ma refer la a obtinerea de bani pe cale legala. Dar mai stii, poate reusesti ceva cu noile tehnologii.

| neutrino a răspuns:

Nu ai cum, decat sa-ti negociezi notele scolare cu parinti.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vinde limonada

| aXy99 a răspuns:

Videochat. Vad anunturi cu angajari PESTE tot...

| ywar a răspuns:

Stai pe creanga ta ca-i mai bine. Iti lipseste ceva? Pana la 16 ani nu poti fi incadrata in munca cu forme legale sau cel putin asa spune codul muncii.