| ThinkDifferent a întrebat:

Dacă o fata se desparte de tine cum faci sa regrete după ca s-a despărțit?

10 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Fii barbat, nu femeie. Lasa prostiile astea si vezi-ti de viata. Cauta alta mai buna.

| Sociopat a răspuns:

Traindu-ti viata de parca ea n-a existat in ea.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa nu te mai gandesti la ceea ce a fost deoarece totul s-a produs dintr-un anumit motiv mai mult sau mai putin intemeiat. Este posibil ca cel care a gresit sa fie cuprins de remuscari si regrete, insa acestea de obicei nu mai au vreun rost fiind tardive. Daca a gresit ea poti fisigur ca va regreta, in schimb daca greseala iti apartine atunci poti fi convins ca orice vei face nu vei reusi niciodata s-o faci sa regrete. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ii gasesti o inlocuitoare.

| Mussette a răspuns:

Daca e sa regrete, regreta deja.

| seth2016 a răspuns:

De ce sa regrete? Ca sa te razbuni? laughing Nu ai altceva mai bun de facut?

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Daca regreta, regreta ori cum, daca nu, nu o poti face.

| CISCO a răspuns:

Nu nu face asa ceva vei regreta toata viata e posibil sa se otraveasca si atunci o vei avea pe constinta toata viata, mai bine fi cuminte

| SARKAN a răspuns:

Las-o frate ca atunci cand a da de unu care o bate sau o inseala sau a fi vreun betivan sa vezi cum te regreta.ca asa fac marea majoritate a oamenilor cand au ceva nu pretuiesc si cand dau de greu ii auzi"ce bun/a mai era da daca am fost prost/a si nu am pretuit acu trebuie sa trag"

| AnaMaria025 a răspuns:

O femeie nu s-ar despartii de tine daca stie ca ar putea regreta vreodata!