| NebunaaaaaaBlonda a întrebat:

:*
Din nou probleme in paradis.
Am avut o relatie cu un tip pe care l-am iubit foarte mult ..in timpul relatiei am aflat ca un ex de al meu e varul lui. m-am simtit prost fata de el cand a aflat (odata cu el si eu) dar am trecut peste. Cu varul lui nici nu se poate spune ca am avut relatie deoarece am fost impreuna doar pe perioada sarbatorilor, aproximativ 2 saptamani, asa de plictiseala. In fine, pe timpul relatiei mele cu acest tip..care a durat aproximativ un an, varul lui i-a bagat in cap ca am intretinut relatii sexuale cu el ceea ce e total fals! Dupa mici certuri el tot pe mine m-a crezut deoarece ma iubea si avea incredere in mine. Dupa ce ne-am despartit am continuat sa vorbim amical. deoarece eu inca il iubesc enorm... pana intr-o zi cand s-a intalnit iar cu varul lui si i-a bagat aceleasi prostii in cap straight face din momentul acela el si-a schimbat total parerea despre mine..si nu ne mai vorbim sad. Am incercat sa vorbesc cu el dar nu vrea sa ma asculte. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acelasi lucru acum 2 ani dar in cazul meu au fost prietenii lui care au inventat niste barfe false. Lasa-l, viata merge inainte si curand vei gasi un baiat care sa iubesti mai mult ca pe el si reciproc... daca te-ar fi iubit asa cum spui tu te-ar fi crezut si a 2-a oara dar se vede nu tinea la tine cum trebuie iar acum tot tu suferi. Stai o perioada singura pana iti revii complet iar atunci cand te astepti mai putin va vanii si acel baiat care il astepti, nu te cupla cu primul care iti iese in cale doar ca sa il uiti pe el pentru ca nu o sa rezisti si o sa il lasi cand ii e lumea mai draga(asta daca tine le tine), deci stai linistita ca o sa treci pestewinking
Ai grija de tine si bafta :*

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Ceea ce a facut varu-so se numeste calomnie, sau defaimare, si este un act pentru care poate fi dat in judecata.
Totusi, nu trebuie sa se ajunga la Tribunal, puteti sa rezolvati asta si prin intelegere intre parti.
Ori, poate mai fain, alegi o cale murdara, si zici ca are p... mica, si nu o putut sa-ti faca nimica. Arza-l focu' de vagabond! rolling on the floor

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Spune-i ca esti virgina

| Dariusuu a răspuns:

Dacă îl iubeşti aşa mult spune-i că îl vrei înapoi, va aprecia sinceritatea ta.

Cu tupeu, nu fii timidă.

| Hαppiηеss a răspuns:

Lumea este foarte rea si invidioasa, trebuie sa te obisnuiesti cu ideea.
Mergi mai departe!

| manuel72 a răspuns:

Mergi mai departe, e un capitol incheiat.

Răspuns utilizator avertizat
| Capriciu a răspuns:

Buna! Sa stii ca multi baieti nu vor sa creada ce le spui mai ales daca tin la tine mai bine ii asculta pe cei din jur, fiindca cred ca le spun adevarulsi cit nu le spui ca nu este adevarat ei nu vor sa creada.Asa ca mergi mai departe si iti vei gasi pe altcineva ca nu este singurul baiat de pe pamint si va fi bine si daca nu vrea sa tina legatura cu tine nu trebuie tu sa te rogi de el fii tare, e strict problema lui nu stie ce pierde.Bafta!