| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...e urgeeent! Maine eu si iubitul meu facem 8 luni de relatie... si habar am ce sa iau... da.ti.mi va rog niste idei...dar nu chestii handmade... sau obiecte personalizate...nu l.ar incanta... dau funda ♡♡♡ kiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexul e cel mai bun cadou.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ceva masculin desigur nu stiu ce pasiunii are dar dupa 8 luni nu-l cunosti asa misterios e

| Holiday a răspuns:

Daca are un hobby, fa-i cadou ceva legat de hobby-ul respectiv. Sau cumpara-i o carte.

| GeoGeorge93 a răspuns:

Pai e iubitul tau nu? ....Atunci cred ca ai stii ce i-ar placea gandeste-te bine.Baftawinking

| DorinBac a răspuns:

Pai daca astea simbolice nu-l încânta Ia-i apartament sau mașina