| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU e12 30 si eu nu pot sa dorm din cauza lui... chiar nu vreau un iubit, dar de cand mi-a zambit primma oara nu mi-l pot scoate din cap... nu pot face nimic

Răspuns Câştigător
| Ruxii1234 a răspuns:

Dalaughing stiu sentimentul laughing La mine s-a dovedit a fi o pierdere totala de timp si de odihna. Pur si simplu era genul de golanas care facea asta cam la majoritatea fetelor. Si eu eram foarte entuziasmata de fiecare data cand treceam pe langa el si imi zambea pana sa vorbesc cu el si sa-mi dau seama ce fel de persoana e. Nu zic ca respectivul este genul asta de baiat...dar daca nu il cunosti personal eu zic sa nu te entuziasmezi si incearca sa-l uiti, gandeste-te la altceva..sau daca nu poti, incearca sa te convingi singura, vorbeste cu el daca ai ocazia ca sa vezi ce fel de persoana este

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici noi...

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Nu te mai gandi.
Daca nu il cunosti, clar nu te mai gandi.
Daca stii, cat de cat, ceva despre el, vorbeste-i.

| ThePuffy a răspuns:

Zambestei si tu, poate o sa aiba aceeasi problema ca tine, si o sa va ajutati reciproc. laughing)

| Nova21 a răspuns:

Uita-te la un film, recomandat o comedie, sa mai razi si tu putin, poate te ajuta happy

| Pain4Souls a răspuns:

Uite daca l-ai vazut pe la cumparaturi in oras uita-l pina ce si apoi cind il vezi iar intreaba-l ceva facebook, skype, yahoo, mess, etc;

| MayaSerios a răspuns:

De unde stii ca ti-a zambit tie? Il cunosti macar? Poate e ceva cocalar